За сприяння кафедри страхування в КНЕУ проведено семінар для аварійних комісарів30 Березня 2014р.

У рамках співробітництва між кафедрою страхування КНЕУ, Навчально-практичним центром страхового бізнесу та учасниками страхового ринку 13 березня 2104 року в КНЕУ було проведено одноденний навчально-практичний семінар для аварійних комісарів. Серед основних питань, що були обговорені – огляд, опис та фотофіксація страхових випадків у автотранспортному страхуванні, правила та порядок документування страхових випадків в результаті пожежі, розпізнання та запобігання випадкам шахрайства у сфері врегулювання страхових збитків.

Семінар було проведено асистуючою компанією ТОВ «СОС Сервіс Україна» та Департаментом врегулювання збитків ПрАТ СК «ПЗУ Україна» для аварійних комісарів Групи PZUУкраїна, викладачів та кращих студентів фінансово-економічного факультету КНЕУ. Кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний Центр страхового бізнесу висловлює подяку компаніям ТОВ «СОС Сервіс Україна» та ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за можливість ознайомитись із сучасним досвідом роботи аварійних комісарів в Україні та країнах Європи.

Довідково. Асистуюча компанія ТОВ «СОС Сервіс Україна» була створена в 2002 році як спільний проект між ВАТ СК «Скайд-вест», Голландською компанією ENI Ltd. і Урядом королівства Нідерланди. У основу розвитку компанії покладений більш ніж 25-річний досвід роботи на ринку надання послуг асистансу в Європі Голландської компанії  Euro Meinders Service Ltd. Серед основних напрямів діяльності компанії - надання послуг інформаційного, технічного, медичного асистансу, послуг аварійно-комісарської та експертної служби юридичним і фізичним особам.