Учасники наукової конференції «Соціально-економічні перспективи України у XXI столітті» відвідали страхову компанію «УНІКА»29 Квітня 2013р.

З часу свого створення Навчально-практичний центр страхового бізнесу розширює співпрацю з учасниками страхового ринку, активно залучає страховиків до процесів підготовки студентів КНЕУ. Одним з традиційних партнерів Центру та кафедри страхування КНЕУ є Страхова компанія «УНІКА». Цього року Страхова компанія «УНІКА» не тільки взяла активну участь у роботі наукової конференції «Соціально-економічні перспективи України у XXI столітті», виступивши спонсором секції страхування, а й провела ознайомчу екскурсію для трьох учасників конференції, доповіді яких справили найбільше враження на представників Компанії.
22 квітня студенти відвідали центральний офіс Страхової компанії «УНІКА», який знаходиться у Києві на вулиці Саксаганського, 70А. В програмі екскурсії – ознайомлення із роботою ключових структурних підрозділів, спілкування з співробітниками Компанії та зустріч з Головою Правління «УНІКИ» Юрієм Петровичем Єфімовим, який вручив цінні призи студентам.
«Відвідування центрального офісу Страхової компанії «УНІКА» було надзвичайно цікавим, адже ми змогли на власні очі познайомитись із досвідом роботи одного з найбільших страховиків Європи», - так оцінила захід Ірина ДОБИШ, яку, разом із Яною КАЧМАРЧИК та Олексієм ЮХТОЮ, було запрошено до «УНІКИ». Дуже приємно, що Голова Правління Компанії особисто знайшов час, вручив нам подарунки, за чашкою чаю розповів про те, як організовано роботу одного з найбільших вітчизняних страховиків, відверто кажучи, ми приємно вражені таким теплим прийомом», - додає Ірина.
Користуючись нагодою, кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний центр страхового бізнесу висловлює подяку Страховій компанії «УНІКА» та особисто Директору Департаменту по роботі з персоналом Наталії БОНДАР за організацію та проведення заходу.

Для довідки. Страхова компанія «УНІКА» має понад 17 років досвіду успішної роботи на страховому ринку України та входить у ТОП-5 найбільших страховиків країни. Розгалужена мережа Компанії налічує 26 регіональних дирекцій та більше 140 відділень і точок продажів. Статутний фонд Компанії складає 119,5 млн. грн. Група UNIQA є одним з найбільших гравців страхового ринку Європи, надаючи послуги у 20 країнах. Загальний обсяг страхових премій 40 компаній групи UNIQA, які працюють на 20 регіональних страхових ринках, перевищує 5,8 млрд. євро, з яких 38% зібрано за межами Австрії.