Вітаємо переможців студентської конференції!29 Квітня 2016р.

20 квітня 2016 р. в аудиторії «Warszawa»відбулося засідання платформи «Інноваційні напрямки розвитку страхового ринку України» 83-ї загальноуніверситетської наукової студентської конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України».

Більше як 30 студентів фінансово-економічного факультету, в т.ч. студенти магістерської програми «Страховий менеджмент», взяли участь в обговоренні актуальних проблем страхування в Україні.

Відкрили роботу платформидекан фінансово-економічного факультету проф. В.К.Хлівнийта завідувач кафедри страхування проф. О.О. Гаманкова від імені університету та директор з персоналустрахової групи «PZUУкраїна» В. Кушніренко від імені роботодавців. Модератор секції – доц. А.Л. Баранов.

На конференції були присутні і оцінювали доповіді студентів викладачі кафедри страхування, а також гості:

Валерій Кушніренко, директор зперсоналуПАТ«СК «PZU Україна» і ПАТ«СК «PZU Україна страхування життя»;

Марина Наумова, директор операційного управління ПАТ СК «PZU Україна страхування життя»;

Юрій Мацун, начальник відділу обслуговування договорів страхування операційного управління ПАТ СК «PZU Україна страхування життя»;

Ольга Сидорук, менеджер управління особистого страхування департаменту управління продуктами ПАТ«СК «PZU Україна»;

Олександр Козюк, менеджер управління по роботі з брокерами департаменту організації і розвитку мережі продажів ПАТ«СК «PZU Україна».

Переможцями страховоїплатформиконференції стали:

-          Смідович Катерина, студентка ІV курсуФЕФ (тема доповіді – Комерціалізація послуг на сучасному страховому ринку України, науковий керівник:асистенткафедри страхування Третяк К.В.);

-          Яненко Інна, студенткаІVкурсуФЕФ (тема доповіді – Автопілотовані транспортні засоби: загроза чи нові можливості для страхування, науковий керівник:доценткафедри страхування Баранова О.В.);

-          Савич Олена,Паньків Андрій, студенти ІVкурсуФЕФ (тема доповіді – Накопичувальне страхування як один із елементів соціального захисту громадян, науковий керівник:доценткафедри страхування Баранова О.В.).

Переможці страховоїплатформиконференції отримали подарунки від страхових компаній «PZU Україна» та «PZU Україна Страхування життя», а також можливість виступити на пленарному засіданні фінансово-економічного факультету, яке відбудеться 26квітня 2016р.

Вітаємо переможців!