Факультет фінансів

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інвестування»!19 Квітня 2017р.

13-14 квітня 2017 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», у якій узяло участь 63 студенти вузів з різних куточків України. З них – 42 студенти змагались у секції бакалаврів, решта – у секції магістрів.

Цього року честь нашого університету відстоювали Соломія Бричка та Безпалий Роман, студенти 4 курсу фінансово-економічного факультету, а також Аліна Русанова та Наталія Герасимчук, магістри програми “Фінансування інвестиційних проектів”. Їх супроводжувала к.е.н., доцент кафедри інвестиційної діяльності Ірина Павлівна Петренко.Організатором заходу виступила кафедра економіки підприємства, а також колектив викладачів факультету економіки та управління в будівництві. Учасників чекали складі випробування, за результатом яких вони могли здобути максимальні 100 балів. Олімпіадне завдання включало комп’ютерне тестування з 20 запитань, два теоретичні питання, а також дві задачі різного рівня складності. Змагання тривало понад три години.
У цей час викладачі, що супроводжували студентів-учасників олімпіади, мали змогу відвідати тренінг з теми “Ноосферна освіта”, який провела д.п.н., доцент кафедри філософії, політології, психології та права Світлана Станіславівна Єрмакова.


Гарним завершенням напруженого дня змагань та приємним сюрпризом для студентів-учасників олімпіади, а також їхніх викладачів стала оглядова екскурсія містом, організована представниками Одеської державної академії будівництва та архітектури. Гості академії мали змогу ознайомитись із дивовижною історією Одеси та її незрівнянним колоритом.

Наступного дня після короткої екскурсії до картинної галереї та майстерні кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки журі ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Інвестування” оголосили довгоочікувані результати. Із привітальною промовою виступила д.е.н., доцент, завідувач кафедри економіки підприємства Тетяна Олегівна Окландер.

Наша студентка Аліна Русанова, здобувши у підсумку 85 балів, посіла І місце серед магістрів та була нагороджена дипломом І ступеню.

Лише трохи балів не вистачило Наталії Герасимчук, аби увійти до фінальної трійки магістрів-учасників олімпіади. Вона здобула 67 балів.
Чудові результати показали й наші бакалаври: Соломія Бричка та Роман Безпалий, виборовши 61 бал, опинились на 7 сходинці рейтингу й посіли, таким чином, 4 місце. За глибокі теоретичні знання, творчий підхід, логіку та проявлений інтелект вони були нагороджені додатковими почесними грамотами. Також нашим та іншим студентам були вручені сертифікати учасників ІІ туру олімпіади.
Кафедра інвестиційної діяльності щиро вітає своїх студентів, висловлює їм свою глибоку подяку за виявлену активність та гідне представлення КНЕУ на Всеукраїнській олімпіаді. Зичимо їм міцного здоров’я, сили духу, наполегливості та натхнення у їхніх справах, нових здобутків та цікавих вражень.