Факультет фінансів

Студенти магістерської програми «Страховий менеджмент» одержали вагомі здобутки у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі страхування05 Травня 2017р.

Кафедра страхування КНЕУ на запрошення Тернопільського національного економічного університету взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі страхування, яка проходила 19-20 квітня 2017 р. у Тернополі.    

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана представляли студенти магістерської програми «Страховий менеджмент» Герасименко Ольга і Паньків Андрій під керівництвом завідувача кафедри страхування д.е.н., професора О.О.Гаманкової.

Представники КНЕУ показали прекрасні результати і увійшли до числа переможців:

Герасименко Ольга виборола Диплом ІІ ступеня.

Паньків Андрій отримав Диплом в номінації «За високий рівень практичної підготовки».

Переможцям було вручено цінні подарунки.

 

Вітаємо наших переможців, пишаємося ними  і бажаємо їм подальших успіхів!

З нагоди проведення ІІ етапу Олімпіади завідувач кафедри страхування, проф. О.О.Гаманкова як член журі отримала Подяку від Ректора Тернопільського національного економічного університету та Грамоту від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг за значний особистий внесок  у справу розвитку страхування в Україні.

 

Кафедра страхування КНЕУ була відзначена Подякою від Харківського союзу страховиків за вагомий внесок  у справу підготовки талановитої молоді для страхової галузі економіки України.