Навчально-практичний центр страхового бізнесу сприяє працевлаштуванню студентів24 Травня 2012р.

Навчально-практичний центр страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ та страхова компанія «АХА Страхування» здійснюють спільну програму працевлаштування студентів фінансово-економічного факультету. В рамках програми оголошується конкурс на проходження навчання із можливістю працевлаштування на посаду спеціаліста операційного відділу. В обов’язки спеціаліста входить оформлення та реєстрація договорів страхування в облікових базах, архівація документів.

Термін роботи – з 01 червня до 01 липня 2012 року. Перевага надається комунікабельним, уважним, здатним працювати в команді студентам, які швидко навчаються та відповідально ставляться до покладених на них завдань. За більш детальною інформацією звертайтесь до Департаменту по роботі з персоналом страхової компанії «АХА Страхування» за телефоном 044 391 1122, електронна пошта tatyana.shorokhova@axa-ukraine.com, контактна особа –начальника відділу підбору персоналу Шорохова Тетяна.