Навчально-практичний центр страхового бізнесу розширює співпрацю з представниками страхового ринку26 Квітня 2012р.

З метою опанування студентами фінансово-економічного факультету практичних знань у сфері страхового бізнесу, діяльності страхових компаній та інших суб’єктів страхового ринку за ініціативи Навчально-практичного центру страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ між Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та Товариством з обмеженою відповідальністю «Пель Сюрвей» укладено договір про партнерство та ділове співробітництво.

Cюрвейєрська компанія «Пель Сюрвей» надає послуги з інспекції вантажів та майнових комплексів, в тому числі, проводить оцінку страхових ризиків, розслідування та врегулювання збитків, консультації з питань страхування. Учбовий центр компанії «Пель Сюрвей» спеціалізується на розробці учбових програм, проведенні семінарів та корпоративних тренінгів для співробітників страхових компаній.

Під час спільної презентації сторони підтвердили необхідність розвивати співпрацю у галузі проведення спільних навчальних курсів, семінарів для студентів фінансово-економічного факультету. Сторони також домовились залучити досвід фахівців «Пель Сюрвей» для прикладної підготовки студентів КНЕУ у сфері страхового бізнесу.