Всеукраїнська студентська олімпіада з спеціальності «Фінанси і кредит»17 Лютого 2012р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2011-2012 років» від 18.11.2011 р. № 1324 ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Фінанси і кредит». Термін проведення олімпіади: 18-20 квітня 2012 року.

Згідно з вищезазначеним нормативним актом кількість студентів, які беруть участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з відповідної дисципліни, має бути рівною (однаковою) від кожного вищого навчального закладу. У випадку невиконання зазначеної умови, учасника (учасників) від Вашого навчального закладу не буде допущено до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Фінанси і кредит». До участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади запрошуються по 2 переможці І етапу олімпіади у вищих навчальних закладах.

Для участі у ІІ етапі необхідно до 16 березня 2012 р. надіслати анкету учасника олімпіади (зразок анкети додається). Анкети надіслані після встановленого терміну не будуть прийматися до розгляду.

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади передбачає виконання письмового завдання, яке включає теоретичні питання творчого характеру, тестові завдання та практичні завдання розрахункового характеру. Переможці ІІ етапу визначаються за сумарною кількістю одержаних балів (за 100-бальною шкалою).

Учасникам олімпіади обов’язково необхідно мати при собі: паспорт, студентський квиток і посвідчення про відрядження.

День заїзду учасників – 18 квітня 2012 р. Консультація відбудеться 18 квітня з 17.00 до 18.00. Виконання конкурсних завдань розпочинається 19 квітня о 10.00. Результати олімпіади будуть оголошені 20 квітня 2012 р.

Витрати на відрядження, проживання і харчування учасників олімпіади та викладачів, що їх супроводжують, здійснюються за рахунок вищих навчальних закладів, у яких навчаються учасники олімпіади. Розміщення учасників олімпіади здійснює організаційний комітет.

Більш детально умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Фінанси і кредит» розміщені на сайті  www.kneu.edu.ua

Анкети учасників надсилати на адресу та електронну пошту: kfin@kneu.edu.ua
Оргкомітет олімпіади з спеціальності «Фінанси і кредит»
Кафедра фінансів