Про результати проведення І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»02 Березня 2012р.

16 лютого  2012 p. викладачами кафедри фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було організовано і проведено І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» для студентів бакалаврату і магістратури, в якому взяли участь найбільш здібні студенти фінансово-економічного факультету.

Комісія обрала переможців І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» , які візьмуть участь у ІІ етапі. Ними стали такі студенти:

На рівні бакалавра    Остапик Світлана Валеріївна

На рівні магістра    Ляшенко Іван Вадимович

Бажаємо переможцям успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», що відбудеться 18 квітня 2012 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ).

Викладачі кафедри фінансів дякують усім студентам, які випробували свої знання у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»  та бажають їм подальших успіхів у навчанні

Оргкомітет