Відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України»01 Березня 2012р.

14 лютого  2012 p. в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни « Податкова система України» для студентів ІV- V курсів, в якому прийняли участь 47 студентів  ІV та V курсів фінансово-економічного факультету.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України» стали такі студенти:

1 місце    Щитнік Юлія Олександрівна – 5 курс, 1 гр
                 Савенок Неоніла Юріївна  – 5 курс, 1 гр

2 місце    Дюбенок Тетяна Юріївна – 4 курс, 16 гр
                 Рудик Наталія Василівна –  5 курс, 1 гр

3 місце    Мініна Оксана Андріївна – 4 курс, 16 гр
                 Михайленко Анна Володимирівна – 4 курс, 5 гр

4 місце    Козловська Тетяна Олександрівна - 5 курс, 1 гр
                 Оснач Оксана Михайлівна - 4 курс, 11 гр

Крім того, за творчий підхід при викладі теоретичних положень додатково відзначено учасників олімпіади: Зионг Тхи Тхюн Ха – 4 курс, 16 гр та Здоренко Вероніку Миколаївну – 4 курс, 5 гр

Переможці І етапу олімпіади були відзначені грамотами.

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України», що відбудеться 4-5 квітня 2012 року в  Харківському национальному економічному університеті (м. Харків), від ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» направлено студентів 5 курсу Щитнік Юлію Олександрівну та Савенок Неонілу Юріївну.

Кафедра фінансів дякує усім студентам, які прийняли активну участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система» та бажає успіхів у навчанні

Оргкомітет