Студенти фінансово-економічного факультету КНЕУ ознайомлюються з практикою роботи вітчизняних страховиків20 Червня 2012р.

18 квітня 2012 року відбулось перше навчальне заняття в рамках проекту підготовки студентів фінансово-економічного факультету до роботи на страховому ринку. Проект започатковано Навчально-практичним центром страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ та ТОВ «АВАЛОН-КОНСАЛТИНГ ГРУПП». Однією із ключових складових програми навчання є поглиблена практична підготовка фахівців та ознайомлення з роботою вітчизняних страховиків.

11 червня 2012 року група студентів, котрі проходять навчання, відвідали Страхову компанію «Вестлінер» (колишня «Страховий дім «Європейський світ») та ознайомились із діяльністю її ключових структурних підрозділів. Під час відвідування Страхової компанії «Вестлінер» студенти мали можливість поспілкуватись із Головою правління ПрАТ «Страхова компанія «Вестлінер» Євгенієм Акулінічевим, який розповів студентам про свій професійний шлях у страхуванні, історію Компанії та цікаві приклади із практики вітчизняної страхової справи.

Візит студентів фінансово-економічного факультету КНЕУ організовано Директором по персоналу ТОВ «АВАЛОН-КОНСАЛТИНГ ГРУПП» Мариною Зелінською. Кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний Центр страхового бізнесу висловлює щиро подяку Голові правління ПрАТ «Страхова компанія «Вестлінер» Євгенію Акулінічеву за ознайомлення студентів із практикою роботи страховика та надану можливість поспілкуватись із співробітниками компанії в робочій атмосфері.