Навчально-практичним центром страхового бізнесу та Страховою групою «ПЗУ Україна» організовано фахове стажування студентів фінансово-економічного факультету на час літніх канікул18 Квітня 2012р.

17 квітня стартував проект організації стажування студентів фінансово-економічного факультету на час літніх канікул 2012 року. Проект покликаний допомогти студентам ФЕФу із вибором майбутньої спеціальності, сприяти оволодінню практичними знаннями та навичками, необхідними при подальшому працевлаштуванні.

Учасники стажування відбиратимуться Страховою групою «ПЗУ Україна» на конкурсній основі. За підсумками відбору буде сформована група, учасникам якої запропонують розглянути можливість проходження стажування відповідно до особистих уподобань та професійного потенціалу кожного.

Оплата стажування не передбачається. По закінченню стажування, з 1 вересня 2012 року, група PZU Україна готова запропонувати працевлаштування не менше ніж 5 (п’яти) найбільш успішним учасникам проекту із врахуванням їхніх персональних компетенцій та побажань.

За додатковою інформацією звертайтесь до Навчально-практичного центру страхового бізнесу, за тел. (044) 501 9374. Детальну інформацію щодо проекту можна також отримати у департаменті управління персоналом Страхової групи «PZU» в Україні за тел. (044) 581 32 06, контактні особи – Волинець Алла, Гетьман Ольга.