В рамках Наукової студентської конференції «Соціально-економічний розвиток України на початку XXI століття» відбулось засідання секції страхування23 Травня 2012р.

В рамках 79 Наукової студентської конференції «Соціально-економічний розвиток України на початку XXI століття» 18 квітня 2012 року відбулось засідання секції страхування. Під час засідання із доповідями виступили понад 40 студентів фінансово-економічного факультету.

Цього року у засіданні секції страхування взяла участь Страхова компанія «УНІКА». У своєму виступі Директор Департаменту по роботі з персоналом Страхової компанії «УНІКА» Наталія БОНДАР розповіла студентам про стан вітчизняного страхового ринку, акцентувавши увагу на тому, що успіх страховика напряму залежить від фахового рівня його персоналу. При цьому Наталія БОНДАР додала, що саме студенти, які проходять підготовку по дисциплінах кафедри страхування КНЕУ – є найбільш цінними кадрами для страхового ринку України.

Під час свого виступу Наталія БОНДАР також підтвердила зацікавленість Страхової компанії «УНІКА» розвивати співробітництво з Навчально-практичним центром страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ з метою розширення прикладної підготовки студентів, формування практичних знань, необхідних для фахового працевлаштування випускників магістерської програми «страховий менеджмент».

Зі свого боку, колектив кафедри страхування КНЕУ та Навчально-практичного центру кафедри страхування КНЕУ висловлює щиру подяку Страховій компанії «УНІКА» за участь у Науковій студентській конференції та надані цінні призи студентам, котрі представили кращі доповіді.