Вітаємо переможців V Всеукраїнської студентської олімпіади зі страхування22 Березня 2012р.

1-3 березня у Національному університеті державної податкової служби України відбувся ІІ тур студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування», у якій взяло участь 153 студенти з 47 вищих навчальних закладів України, Росії, Литви, Польщі.

В числі переможців – студенти 5-ї групи ІУ курсу фінансово-економічного факультету КНЕУ:

І місце - Годимчук Євгенія Миколаївна;
І місце - Полякова Катерина Сергіївна;
ІІ місце - Сененко Аліна Григорівна.

Дипломанткою страхової компанії «Росгосстрах» в номінації «За активну участь в олімпіаді» стала Ткаченко Ольга Сергіївна, студентка У курсу, магістерська програма «Страховий менеджмент».

Також були відзначені ректор ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», академік АПНУ Павленко А.Ф., завідувач кафедри страхування,  д.е.н., професор Гаманкова О.О. та професорсько-викладацький склад кафедри страхування наступними подяками:

• Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, за вагомий внесок у формування страхової культури, сприяння розвитку обдарованої та талановитої молоді й партнерську підтримку в організації та проведенні V Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування».
  • Експертної ради зі страхування при Комітеті з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Верховної Ради України за вагомий внесок у формування страхової культури, сприяння розвитку обдарованої та талановитої молоді, партнерську підтримку в організації та проведенні Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування».
  • Харківського союзу страховиків за вагомий внесок у розвиток страхової науки, високі творчі досягнення в інноваційному оновленні процесу навчання і виховання страхової культури молоді з нагоди проведення Студентської олімпіади з дисципліни «Страхування».

Переможці та дипломанти отримали медалі, кубки, дипломи, подяки, цінні подарунки, книги від організаторів та спонсорів з побажаннями подальших успіхів та надією на зустріч у наступному 2013 році.