Урочисте завершення курсу20 Травня 2022р.

У рамках навчальної дисципліни «Монетарна політика» для магістрів 5 курсу на завершення навчального процесу відбулося обговорення матеріалів збірника «Монетарна політика у воєнний період» за участю студентів та викладачів кафедри: заступника завідувача кафедри, професора Краснової І. В., керівника курсу, професора Аржевітіна С. М. та доцента кафедри Ходакевича С. І. Зустріч відбулася 20 травня і була приурочена до професійного свята - дня банківського працівника.
Станіслав Михайлович вручив студентам книги Дж. М. Кейнса, які були перекладені українською мовою Асоцієцією українських банків. Викладачі отримали сувенірні іменні акції банку «Ажіо».
Крім того учасники ознайомилися з експозиційними колекціями банківської справи Станіслава Михайловича Аржевітіна та відвідали Андріївський люнет, що є частиною музею «Київська фортеця».
Це було свято з особливим колоритом та атмосферою.
Дякуємо і сподіваємося на нові теплі зустрічі!