Факультет фінансів

Графіки консультацій та дня заочника

В розділі розміщено інформацію про дні та години проведення консультацій викладачами кафедри для студентів денної та заочної форми навчання

ДЕНЬ ЗАОЧНИКА

Розклад консультацій

викладачів кафедри банківської справи (047 ауд.)

на І-й семестр 2018/2019н.р.

П. І. Б.

Посада

Час консультації

1.

Аржевітін Станіслав Михайлович

професор

Пн.14.00-15.00, ауд.043

2.

Алексеєнко Максим Дмитрович

професор

Пт.13.30-14.30

3.

Баріда Надія Петрівна

доцент

Сб.11.00-12.00

4.

Білошапка Вікторія Степанівна

доцент

Ср.11.30-12.30

5.

Брегеда Олена Анатоліївна

доцент

Пн.14.30-15.30

6.

Гриджук Дмитро Миколайович

доцент

Сб.11.00-12.00

7.

Данилюк Євгеній Юрійович

доцент

Пт.16.00-17.00

8.

Денисенко Антоніна Валентинівна

ст.викл.

Чт.13.15-14.15 в/т

Ср.16.00-17.00 н/т

9.

Заболотна Наталя Григорівна

доцент

Чт.17.20-18.20 в/т

Пт.17.20-18.20 н/т

10.

Івасів Ігор Богданович

професор

Пн.16.00-17-00 в/т

Пн.15.00-16.00 н/т

11.

Кисіль Ганна Сергіївна

асистент

Пн.11.30-12.30, ауд.085/1

12.

Конопатська Лариса Василівна

професор

Пн.13.00-14.00, ауд.085/1

13.

Коптюх Олена Григорівна

доцент

Пт.10.00-11.00

14.

Краснова Ірина Вікторівна

професор

Пт.13.00-14.00, ауд.085/1

15.

Кривонос Андрій Олексійович

ст.викл.

Сб.10.00-11.00

16.

Корнилюк Роман Васильович

доцент

Чт.18.00-19.00 в/т

17.

Лавренюк Владислав Володимирович

доцент

Чт.13.00-14.00, ауд.085/1

18.

Мороз Анатолій Миколайович

проф.-к.

Пн.16.00-17.00 н/т

19.

Мордванюк Яна Василівна

асистент

Вт.13.15-14.15

20.

Нікітін Андрій Валерійович

доцент

Вт. (верхній тиждень) 13.15-14.15,ауд.085/1

Чт. (нижній тиждень) 13.15-14.15,ауд.085/1

21.

Охрименко Ірина Борисівна

доцент

Ср.11.30-12.30

22.

Примостка Людмила Олександрівна

завідувач кафедри, 

професор

Пн.13.00-14.00, ауд.085/1

23.

Позднишев Євген Вячеславович

доцент

Чт.16.00-17.00, ауд.085/1

24.

Самсонова Ольга Іванівна

ст.викл.

Чт.17.20-18.20

25.

Ситник Олександр Васильович

ст.викл.

Пн.17.20-18.20

26.

Стрільчук Любов Василівна

доцент

Пт.17.30-18.30

27.

Стрільчук Юлія Ігорівна

асистент

Пт.16.00-17.00

28.

Суторміна Альона Миколаївна

доцент

Чт.10.00-11.00, ауд.085/1

     18.00-19.00

29.

Суторміна Катерина Миколаївна

доцент

Вт.14.00-15.00, ауд.085/1

30.

Унковська Тетяна Євгенівна

професор

Сб.11.00-12.00 н/т

31.

Фридель Володимир Ігорович

ст.викл.

Сб.11.00-12.00

32.

Ходакевич Сергій Іванович

доцент

Пн.13.00-16.00

33.

Циганова Надія Вікторівна

доцент

Чт15.00-16.00 в/т

Пт.16.00-17.00 н/т

34.

Чершнев Юрій Вікторович

ст.викл.

Пн.14.30-15.30 н/т

Пт.16.00-17.00 в/т

35.

Чуб Павло Михайлович

доцент

Пн.14.30-16.30

36

Шевалдіна Валентина Геннадіївна

доцент

Вт.14.30-15.30, ауд.085/1

      16.00-17.00

37.

Косов Анатолій Сергійович асистент Чт.19.00-20.00 в/т

 

 

Остання редакція: 12.11.18