Кращі студенти прийняли участь в роботі секцій кафедри на щорічній студентській конференції КНЕУ.14 Травня 2019р.

14 травня 2019 р. в рамках 86-ї наукової студентської конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти» на кафедрі банківської справи одночасно відбулось засідання двох платформ (секцій).

Під час роботи платформи «Гроші і банки в інноваційній економіці», модераторами якої виступили викладачі кафедри банківської справи професор Вікторія Білошапка та доцент Надія Циганова,  активну участь взяли 19 студентів і 5 викладачів кафедри.

Під час роботи платформи доповідачами та учасниками обговорювалися перспективи розвитку грошей і грошових систем у цифровій економіці, основні інновації у сфері грошового обігу та банківництва, проблеми функціонування крипто валют та їх переваги і недоліки у порівнянні з фіатними грошима, можливості створення національної крипто валюти в Україні та його наслідки, проблеми функціонування банківського сектору та шляхи відновлення довіри до банків тощо. Учасники висловили цікаві пропозиції щодо покращання функціонування грошової та банківської сфери в Україні.

За результатами роботи платформи були визначені кращі доповіді:

I місце –  Кульчицька Єлизавета Вікторівна (ФФ, 3 курс, ФФ-304), тема доповіді «Cвітовий досвід та перспективи створення державної криптовалюти» (науковий керівник: Білошапка В.С., к.е.н., професор кафедри);

I місце –  Мазур Олена Олегівна (ФФ, 3 курс, КРД-301), тема доповіді «Довіра до банків та шляхи її відновлення» (науковий керівник: Циганова Н.В., к.е.н., доцент кафедри);

II місце –  Пасєка Юлія Анатоліївна (ФФ, 3 курс, ФФ-304), тема доповіді Cashback як інновація на банківському ринку України» (науковий керівник: Білошапка В.С., к.е.н., професор кафедри);

IIІ місце –  не призначалося.

Модераторами платформи «Управління банківською діяльністю»  виступили викладачі кафедри банківської справи доценти Андрій Нікітін та Володимир Лавренюк. У роботі платформи  взяли участь 21 студент 4 курсу та магістратури факультету фінансів та 6 викладачів кафедри.

Здійснювалось обговорення найбільш актуальних проблем управління банківською діяльністю у форматі круглого столу. Найбільш змістовні доповіді стосувались проблем банківського регулювання, валютного регулювання, контролю за діяльністю банків, маркетингових стратегій банків.

Учасники висловили цікаві пропозиції щодо розвитку управління банківською діяльності в Україні на макро- та мікрорівнях в Україні.

За результатами роботи платформи були визначені кращі доповіді:

I місце –  Поливана Юлія Миколаївна (4 курс ФФ, 2 група, 6508), тема доповіді «Переваги та недоліки розрахункових операцій через РРО» (Науковий керівник –  Чуб П.М., к.е.н., доцент кафедри);

IІ місце –  Лисенко Анна Дмитрівна (4 курс ФФ, 2 група, 6508), тема доповіді «Актуальні проблеми валютного контролю в Україні» (Науковий керівник –  Чуб П.М., к.е.н., доцент кафедри);

II місце –  Горчинська Ганна Геннадіївна (4 курс ФФ, гр. КРД-402, 6508/1), тема доповіді «Дистанційний збут кредитних продуктів банку» (Науковий керівник –  Нікітін А.В., к.е.н., доцент кафедри);

IIІ місце –  не призначалося.

Доповіді та виступи студентів були на високому рівні і супроводжувалися презентаціями. До друку рекомендовані тези усіх студентів – учасників роботи обох секцій. Переможці додатково отримали право на публікацію у виданні КНЕУ «Молодіжний економічний дайджест».

Колектив кафедри вдячний студентам та їх науковим керівникам, присутнім – за активну участь у конференції.

Докладніше про заходи кафедри – на сторінці кафедри у Facebook