25.10.2021 відбулася лекція начальника управління раннього реагування ФГВФО25 Жовтня 2021р.

Кафедра банківської справи та страхування активно підтримує співпрацю з роботодавцями, експертами  ринку, регулятором. Сьогодні в межах курсу "Антикризовий менеджмент" (керівник курсу – професор  Краснова Ірина Вікторівна), що викладається для студентів магістерської програми «Банківський менеджмент»,  відбулася лекція начальника управління раннього реагування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Вікторії Степанець на тему «Способи врегулювання неплатоспроможних банків». У ході лекції студенти дізналися про особливості роботи ФГВФО під час виведення банків з ринку, різноманітні методи врегулювання неплатоспроможних банків, їхні переваги та недоліки з позиції інвесторів та ФГВФО. Тема лекції викликала інтерес не лише у студентів, а й у викладачів кафедри, про що свідчить значна кількість запитань від учасників заходу.

Кафедра банківської справи та страхування висловлює подяку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Степанець Вікторії. З нетерпінням чекаємо на  майбутні спільно проведені  заходи.