Лекція заступника дтректора департаменту стратегії та розвитку НБУ14 Грудня 2020р.

У межах курсу "Вступ до спеціальності", який викладає д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи та страхування Людмила Олександрівна Примостка, було проведено лекцію за участю Михайла Відякіна, заступника директора департаменту Стратегії та розвитку Національного банку України. Лекція відбулась у формі лекції-дискусії.
Студенти-першокурсники з цікавістю задавали питання та відповідали на запитання лектора, мали змогу ознайомитися діяльністю НБУ, Стратегією розвитку фінансового сектору України, а також дізнатися про майбутнє своєї професії, про ті знання, якими мають володіти майбутні банкіри. Студенти залишились натхненними та вмотивованими до вивчення банківської справи. Велике спасибі НБУ та, особисто, пану Михайлу Відякіну.