Інноваційність та креативність - це про нас!20 Квітня 2022р.

Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ стежить за ринком праці, відповідає його вимогам і надає найсучасніші знання відповідно до вимог ринку та економіки.

Зокрема, новацією кафедри стала трансформація навчальної дисципліни магістерського рівня «Монетарна політика» та її інтерпретація відповідно до умов воєнного стану.

Студенти, під керівництвом д.е.н., професора Аржевітіна С.М. при вивченні дисципліни розглядатимуть актуальні питання щодо:

• координації монетарної та фіскальної політики в умовах воєнного часу;
  • принципових відмінностей основних засад ГКП на 2022 рік, прийнятих у мирний час (13 вересня 2021р.) та на період воєнного часу (15 квітня 2022р.);
  • аналізу причин збільшення грошової маси в Україні тощо.

Дисципліна прикладна, має не лише теоретичне підгрунтя, а й практичне значення. Група студентів 5 курсу разом з викладачем, д.е.н., професором Аржевітіним С. М. планують підготувати збірник «Інформаційно-аналітичні матеріали щодо монетарної політики у воєнний час».