Засідання студентського наукового гуртка25 Жовтня 2017р.

25 жовтня 2017 р. у Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана відбулося засідання круглого столу «Банківська система України та шляхи її реструктуризації», на якому студенти-банкіри дискутували щодо розвитку вітчизняного банківського сектору. Співорганізаторами круглого столу виступили кафедри банківської справи КНЕУ та Університету банківської справи. Студентів вітали завідувач кафедри банківської справи КНЕУ д.е.н., професор С.М. Аржевітін та завідувач кафедри банківської справи УБС д.е.н., професор О.Д. Вовчак. Модератором дискусії виступила к.е.н., доц. Н.В. Циганова.
Присутні з великим інтересом заслухали виступи студентів А. Духовного («Стан банківської системи України та шляхи її реструктуризації», наук. керівник проф. С.М. Аржевітін), А. Вінніченко («Принципи кредитування у сучасних умовах», наук. керівник доц. Л.В. Стрільчук), Г. Лотоцької та Л. Черненко («Напрями реформування банківської системи України», наук. керівник проф. О.Д. Вовчак), Л. Сало («Проблеми капіталізації банків України та шляхи їх вирішення», наук. керівник проф. О.Д. Вовчак). Активну участь в організації круглого столу та у дискусії взяли викладачі кафедри банківської справи доценти Т.С. Шемет та Т.П. Остапишин, а також студенти 3 курсу ФЕФ, спеціалізації «Банківська справа». Усім велика подяка за плідну дискусію!