Онлайн-участь професора кафедри Корнилюка Р.В. на конференції в Університеті Норд (Норвегія) з презентацією результатів спільного дослідження про стійкість сектору МСБ під час кризи17 Вересня 2024р.

17 вересня 2024 р. професор кафедри банківської справи та страхування, д.е.н. Корнилюк Р.В. (онлайн) разом зі співавтором, доцентом кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, к.е.н. Корнилюк А.В. (оффлайн) презентували спільне дослідження "Resilience in Crisis: Financial Position of Ukrainian SMEs and the Role of the Government Credit Support Programmes" (“Стійкість в умовах кризи: Фінансовий стан українських МСП та роль державних програм кредитної підтримки”) на конференції "UKRAINETT+: Managing Societal Crises: Challenges and Coping Strategies" в Nord University, м. Буде (Норвегія).
Дослідження науковців КНЕУ базувалось на емпіричній обробці анонімізованих датасетів фінзвітності близько 200 тисяч українських компаній за трирічний період 2021-2023 рр. з системи YouControl.Market, які репрезентують стан бізнесу в сегментах великих, а також малих та середніх компаній. Фокус аналізу стосувався розподілу значень фінансових індикаторів в рамках 5 найбільш значущих секторів нашої економіки, якими є агросектор, енергетика, металургія, будівництво та торгівля. Друга частина дослідження була присвячена динаміці структури кредитів держпрограми "5-7-9".