Пішов з життя Мороз Анатолій Миколайович24 Травня 2019р.

Кафедра банківської справи з сумом повідомляє,що 24.05.2019 року пішов з життя доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, багаторічний завідувач кафедри банківської справи.
Народився Анатолій Миколайович 30 травня 1939, м. Анапа, Краснодарський край.
Закінчив Одеський кредитно-економічний інститут (1966). Працював у системі Держбанку СРСР. Без відриву від виробництва закінчив аспірантуру при Київському інституті народного господарства і у 1971 році захистив
кандидатську дисертацію на тему "Удосконалення кредитування важкої промисловості у зв'язку з господарською реформою".
Від 1973 року працює у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», тривалий час очолював кафедру банківської справи (1993—2015). У 1983 році захистив докторську дисертацію на тему «Проблеми кредитних відносин Держбанку з промисловістю», з 1986 року — професор.
Ми завжди будемо пам’ятати Вас, дорогий Анатолій Миколайович!
Прощання з Анатолієм Миколайовичем відбудеться 25 травня з 10:00 за адресою: вул Петра Запорожця 26.