Вітаємо учасників заходів Global Money Week Національного банку України – студентів спеціалізації «Банківська справа!23 Березня 2019р.

Команда КНЕУ «Еверест» долучилася до заходів Global Money Week Національного банку України.

Хочемо поділитися надзвичайно позитивними враженнями від події! 21 березня відбувся інтелектуальний батл найсильніших закладів вищої освіти м. Києва, які готують економістів, - гра «Що? Де? Скільки?».

У грі, яка проходила за правилами брейн-рингу, взяли участь 10 команд. У складі команди «Еверест» - студенти 3 та 4 курсів спеціалізації «Банківська справа»: Ковальчук Ульяна, Мироненко Анастасія, Дзіговська Анна, Ніколаєва Катерина, Даниленко Олександра, Дацишена Катерина, Куксінський Максим, Прощенко Андрій, Алієв Джамал, Робенко Оксана.

Питання були досить цікавими і несподіваними. Як і приємні сюрпризи від Нацбанку. Тому від гри задоволення отримали і члени команди, і вболівальники. Хочемо подякувати НБУ за чудову організацію та справжнє свято фінансової грамотності!

Професор Краснова І.В., доцент Циганова Н.В., куратори заходу від кафедри банківської справи.