Академічна доброчесність у підготовці кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти27 Листопада 2021р.

26 листопада 2021 року на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу відбувся практичний семінар про застосування принципів академічної доброчесності при підготовці кваліфікаційних магістерських робіт для науково-педагогічного персоналу та здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітніх програм «Фінансовий менеджмент і контролінг» та  «Інвестиційний менеджмент».

Семінар проведено к.е.н., доцентом Романишиним В.О. - відповідальним на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу за організацію перевірки кваліфікаційних робіт на наявність запозичень.

Основними питання, що розглядалися на семінарі були такі: академічна доброчесність та її принципи, академічний плагіат та його форми, дотримання вимог академічної доброчесності для здобувачів освіти, академічна відповідальність здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників кафедри, порядок формування культури академічної доброчесності в КНЕУ ім. В. Гетьмана та ін. Особливої уваги приділено дотриманню випускниками кафедри академічної доброчесності у процесі написання кваліфікаційних робіт магістрів.

Семінар підготовлено за ініціативи гарантів ОПП «Інвестиційний менеджмент» - д.е.н., професора Майорової Т.В. та ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг» - к.е.н., професора Бабяк Н.Д.