Вітаємо із перемогою у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2018 "Look of New Generation/Погляд нового покоління"21 Грудня 2018р.

18 грудня 2018 р. на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму за ініціативи Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд  LoNG 2018 "Look of New Generation/Погляд нового покоління".

Наш вуз, кафедру корпоративних фінансів і контролінгу представляла команда «Bi$Own», що утворилась у ході роботи Лабораторії фінансово-інвестиційного консалтингу. До неї увійшли студенти 5 курсу: Корольов Олександр, Ніколаєва Анастасія, Поплавський Богдан, Сич Аліна та Черняк Роман. Команда працювала під керівництвом д.е.н., професора Тетяни Воодимирівни Майорової

Завдання, поставлене партнером Конкурсу компанією «Дубномолоко» щодо створенння проекту дорожньої карти залучення інвестицій для реконструкції водоочисних споруд у м. Дубно, було дуже складним, реалістичним та вкрай актуальним. На участь у Конкурсі зареєструвались 72 команди з 44 ЗВО з 23 міст України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми, Умань, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів).

Журі Конкурсу досить складно було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим.

Студенти команди "Bi$Own" ретельно підготували свій проект, поданий на конкурс, а під час фіналу блискуче презентували його, при цьому виявивши прекрасну теоретико-практичну підготовку, творчий підхід, блискучі ораторські якості, самостійність, командну роботу, вміння обгрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати глибоких власних досліджень. Саме це дало змогу їм вибороти почесне І місце.

Щиро вітаємо наших переможців і зичимо, щоб на цьому їх досягнення не припинялись!