Новий старт освітнього проєкту “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу01 Вересня 2022р.

Сьогодні на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу розпочато навчання студентів за освітнім проєктом “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами”.

Курс буде викладатися для бакалаврському рівні на 2 курсі для 2-х освітніх програм «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»в рамках дисципліни «Стартап фандрайзинг»

Загальна кількість студентів, що будуть вивчати дисципліну – 100 осіб. Керівником навчального курсу є професор кафедри, д.е.н. Майорова Тетяна Володимирівна, викладачами, які будуть проводити практичні заняття є доц. к.е.н. Тимошенко І.П. та доц. к.е.н. Лубковський С.A. Окремо дисципліна буде викладатися англійською мовою д.е.н. Гернего Ю.О.

Навчальний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами»реалізується стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерство цифрової трансформації УкраїниДія. БізнесМіністерство освіти і науки УкраїниUkrainian Startup FundGenesis за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».