Факультет фінансів

Результати І Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів "Моя школа майбутнього"21 Квітня 2019р.

     20 квітня 2019 р. у конференц-залі КНЕУ відбувся фінал І Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів "Моя школа майбутнього". Захід був організований за ініціативи Кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, аби залучити юне покоління до вирішення проблем їх рідних навчальних закладів завдяки розробці проектів розвитку останніх.

     Конкурс розпочався зі вступного слова голови організаційного комітету - Лариси Леонтіївни Антонюк, д.е.н., професора, проректора з наукової роботи КНЕУ, яка висловила свою підтримку усім командам і побажала успішно представити результати свої робіт. Також слово взяла голова журі конкурсу д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Тетяна Володимирівна Майорова, яка підкреслила важливість участі учнів у суспільному житті своєї школи.

     До складу журі увійшли як викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, так і студенти 5 курсу магістерської програми "Фінансування інвестиційних проектів" ("Інвестиційний менеджмент"), а також представинки бізнесу. Зокрема:

  • Диба О., д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»

  • Кутова А., керуючий партнер компанії Pro Capital Investment

  • Михайльо Д., директор з розвитку «Сіті Профіт Україна»

  • Юркевич О., к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»

  • Сич А., магістр освітньо-професійної програми «Фінансування інвестиційних проектів» ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»

  • Черняк Р., магістр освітньо-професійної програми «Фінансування інвестиційних проектів» ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»

     Після вітального слова журі розпочались хвилюючі та цікаві виступи учасників. Із 16 надісланих проектів за результатами оцінки журі до фіналу конкурсу увійшли 7 команд:

1. «Подвір’я закладу  освіти – територія радості»

Виконавці: Закружна Марія, Циганок Владислава

Н.к. - Маланчук Світлана Анатоліївна

Городнянський ліцей, м. Городня, Чернігівська обл.

2. «Лінгафонний кабінет –  творча лабораторія вчителя і учня та запорука успіху у вивченні англійської мови»

Виконавці: Синенька Марія, Петрова Уляна

Н.к. - Гуща Ірина Василівна

Городнянський ліцей, м. Городня, Чернігівська обл.

3. «Змінимо маленьку сільську школу спільними зусиллями»

Виконавці: Половинкін Сергій, Ралець Катерина, Баришева Олександра

Н.к. - Яценко Світлана Володимирівна

Варварівська філія І-ІІ ст. КЗ «НВК «Долинська гімназія-ЗШ І-ІІІст. №3, с. Варварівка, Кіровоградська обл.

4. «Комфортна школа своїми руками»

Виконавці: Варфалюк Вікторія, Кондик Соломія, Батієвська Юлія

Н.к. - Фаєвська Тамара Вікторівна  

Радивилівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Радивилів, Рівненська обл.

5. «Спортивна мобільна кімната нашої мрії»

Виконавці: Корисько Дмитро, Примаченко Денис, Вазинська Катерина, Савенчук Анастасія

Н.к. - Подаруєва Наталя Миколаївна

КЗ «Ведильцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу А.Ф. Блашкуна», с. Ведильці, Чернігівська обл.

6. «Облаштування спортивного майданчика для ігрових видів спорту на території школи»

Виконавці: Тарабукіна Дар’я

Н.к. - Гірчак Наталя Леонідівна  

ЗОСШ фізико-математичного профілю №12, м.Чернігів

7. «Облаштування додаткової відпочинкової розвантажувальної зони»

Виконавці: Скрипнюк Юлія, Лисенюк Остап, Кваснюк Ірина, Васкул Світлана

Н.к. - Галуга Ольга Володимирівна

Коломийський ліцей №9, м. Коломия, Івано-Франківська обл.

І журі, і гості конкурсу, і самі учасники уважно слухали доповідачів, які представили чудові презентації та впевнено захищали свої доробки.

 

                                        

     Коли журі розпочало свою роботу, до слова були запрошені магістри програми "Фінансування інвестиційних преоктів" ("Інвестиційний менеджмент"), які поділились своїм досвідом з розробки дорожньої карти фінансування проекту з реконструкції очисних споруд у місті Дубно, завдяки якій вони вийграли Всеукраїнський конкурс LoNG 2018.

     В результаті запеклих змагань та палкої дискусії членів журі почесне І місце здобула учениця з містя Чернігова Тарабукіна Дар'я зі своїм проектом з облаштування спортивного майданчиа школи.

     Дипломом ІІ ступеня була нагороджена амбітна команда з міста Радивилів, які не лише представили, а й реалізували свій проект з облаштування зони відпочинку у своїй школі. ІІІ місце здобули учні із села Ведильці Чернігівської області, які вболівають за фізичну активність та розвиток спорту. Додатково диплом ІІІ ступеня отримала команда з Коломиї, які через надзвичайну подію не змогли вчасно прибути на фінал, проте їхній проект був високо оцінений журі під час попереднього відбору. Лише ввечері команді з Коломиї вдалось дістатись до Києва і вона таки отримала свою нагороду.

     Решта команд також представили незабутні проекти, тому були нагороджені почесними грамотами. Нагороду за "Харизматичний виступ" отримали учні із села Варварівка Кіровоградської області, які стійко відстоювали свою ідею щодо розбудови своєї школи. "Яскрава презентація" про облаштування шкільного подвір'я принесла почесну нагороду команді дівчат з міста Гродня. Їх однокласниці здобули перемогу у номінації "Оригінальність ідеї", яка полягала у створенні у школі лінгафонного кабінету. Саме команди з Городнянського ліцею отримали додаткову нагороду від наших спонсорів компанії City Profit - сертифікат на розробку бізнес-плану проекту з розвитку даного навчального закладу.

     Усі учасники конкурсу та їх наукові керівники окрім почесних грамот та сертифікатів отримали цінні подарунки. Спільним подарунком для всіх стала ексурсія до Музею історії Києва.

     Ми щиро дякуємо усім нашим гостям, які так вболівають за життя рідної школи і готові висловлювати власні ідеї щодо його поліпшення. Та енергія і запал, з яким виступали юні "інвестори" та "проектні менеджери", свідчить про те, наскільки такі заходи є потрібними, тож цей був лише першим та однозначно не останнім. Також ми дякуємо нашим  спонсорам, які допомогли організувати це чудове свято, зокрема команіям Pro Capital Investment в особі Антоніни Кутової, Сіті Профіт та асоціації проектних менеджерів України в особі Володимира Пімєнова та Дениса Михайльо, Franchise Group в особі Мирослави Козачук, CEASC в особі Миколи Смолінського та Михайлу Довбенку, народному депутату України, в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

     Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу сподівається на подальшу співпрацю із навчальними закладами, учні яких взяли участь у конкурсі, та очікує на нову зустріч.