Факультет фінансів

Поддєрьогін Анатолій Микитович

Кафедра: Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу
Посада: професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Біографія:

Поддєрьогін Анатолій Микитович, професор кафедри корпоративних  фінансів і контролінгу, кандидат економічних наук, заслужений працівник і відмінник освіти України.

Автор більше 100 наукових і науково-методичних праць з питань фінансів підприємств, фінансового менеджменту, корпоративного податкового менеджменту. Кандидатську дисертацію захистив в 1970 р. по спеціальності «Гроші, фінанси і кредит». Навчався і проходив наукове стажування по фінансовому менеджменту в світовому банку м. Вашингтон.

Керівник авторських колективів і співавтор підручників і навчальних посібників: «Фінанси підприємств», «Фінансовий менеджмент», «Оподаткування суб’єктів підприємництва – презентаційний курс», «Фінансовий менеджмент. Практикум», «Оподаткування суб’єктів підприємництва. Практикум».

Неодноразово залучався до роботи в комісіях Верховної ради по розробці Державного бюджету України.

В 1980 – 1998 роках працював деканом фінансово-економічного факультету Київського інституту народного господарства. В 1999 – 2013 роках працював завідувачем кафедри фінансів підприємств КНЕУ.

Член спеціалізованої Вченої ради КНЕУ по захисту докторських дисертацій по спеціальності 08.00.08. «Гроші, фінанси і кредит». Вчений секретар вказаної ради.

Член президії науково-методичної комісії з економіки і підприємництва Міністерства освіти і науки України, голова підкомісії «Фінанси і кредит».

Нагороджений:  медалями «За трудовое отличие» в 1986 році і « Ветеран труда» в 1890 році;  почесними грамотами Міністерства освіти і науки України.

Навчальні дисципліни:

·        Фінанси підприємств

·        Фінансовий менеджмент

·        Оподаткування субєктів підприємництва