Результати І етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських есе "Акули фінансів бізнесу"21 Листопада 2018р.

На І етап Всеукраїнського конкурсу учнівських есе "Акули фінансів бізнесу" надійшло 76 робіз з різних куточків України.

За результатами роботи журі конкурсу було відібрано 15 робіт, які пройшли до наступного туру*:

Половинкін СергійВласний бізнес: з чого починати?
Кагарлицький РоманЩо робити з прибутком та Cash Flow: проблема вибору підприємця
Дядя Дарина Власний бізнес: з чого починати?
Зотов ЄвгенЗаповіді успішного фінансового директора
Білецька МаринаБізнес у тіні:
як позбутися проблеми?
Воловіченко ДіанаФінансовий консалтинг та аудит
Тарабукіна Дар`я Вберегтись від банкрутства: місія нездійсненна?
Поліщук МаргаритиЗаповіді успішного фінансового директора
Волощак ХристинаІнформаційні та цифрові технології у фінансах компанії
Романюк СофіяУ пошуках грошей, або як підприємству профінансувати свій бізнес
Лещенко СабінаЗаповіді успішного фінансового директора
Пилипчук Марта Заповіді успішного фінансового директора
Паськів СофіяВласний бізнес: з чого починати?
Каращук ЛінаВласний бізнес: з чого починати?
Бойцова  Софія Власний бізнес: з чого починати?

* В разі відмови когось із фіналістів від подальшої участі у конкурсі наступний за рейтингом учасник зможе зайняти його місце. За умови виникнення такої ситуації організатори конкурсу особисто зателефонують конкурсанту та його науковому керівнику.

Ми запрошуємо переможців І етапу на фінал конкурсу, який відбудеться 30 листопада з 9 до 13 години у приміщенні 3 корпусу КНЕУ ім. В. Гетьмана, ауд. 062 (вул. Дегтярівська 49Г). Фінал пройде за участі кваліфікованого журі зі складу викладачів кафедри корпоративних фінансів і контролінгу за підтримки глобального лідера фінансового консалтингу та аудиту компанії KPMG

Деталі фінального дня відбору бутуть повідомлені учням та їх науковим керівникам особисто.

Колектив кафедри корпоративних фінансів і контролінгу дякує усім учасникам за надіслані роботи, виявлену активність та прагнення творити економічне майбутнє нашої країни. Усі учасники, а також їхні керівники отримають електронні сертифікати, які засвідчують їх участь у конкурсі.