ProCredit Open Doors Day25 Травня 2019р.

Раді поділитися з Вами новинами про продуктивний вівторок 21.05.2019 р. у тренінговому центрі в рамкахProCredit Open Doors Day!

На зустріч із співробітниками банку було запрошено викладачів і студентів факультету фінансів ДВНЗ КНЕУ, а також бакалаврів та магістрів із НТУУ КПІ, Харківського та Львівського Університетів.

Це був день, сповнений презентаціями та дискусіями на актуальні теми сучасного банкінгу:

- Особливості аналізу кредитних ризиків клієнтів малого та середнього бізнесу в Україні. Аналіз ринку та основних показників бізнесу.

- Що таке система екологічного менеджменту та як ПроКредит Банк застосовує трьох-компонентний підхід до екологічних викликів?

- Які інновації ПроКредит використовує у роботі з клієнтами? Основні переваги дистанційного банкінгу - як зручно та безпечно використовувати цілодобові канали обслуговування.

Крім того, співробітники відділу HR розповіли про можливості професійного розвитку студентів, стажування та унікальну міжнародну програму адаптації нових працівників ProCredit Onboarding.

Колектив ProCredit Bank подякував  студентам за чудовий настрій, зацікавленість та кмітливі питання, а співробітникам банку Роману Макарову, Oleh Kozak,  Юлії Комар (Julia Kom) та Ірині Федотюк  – за ґрунтовні та корисні презентації.

Студенти, які прагнутьстати частиною команди ПроКредит - клікайте на посилання та заповнюйте резюме – обирайте краще майбутнє разом з ПроКредит Банк! https://hr.procredit-group.com/ua/apply-now.html