Викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу прийняли участь у Міжнародному конгресі з інтелектуальної економіки, який відбувся під егідою Національної академії наук Білорусі (м. Мінськ, Республіка Білорусь).03 Жовтня 2018р.

Викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу професор Т.В. Майорова та доцент С.В. Урванцева 20-21 вересня 2018 року прийняли участь у Міжнародному конгресі з інтелектуальної економіки, який відбувся під егідою Національної академії наук Білорусі(м. Мінськ, Республіка Білорусь).

В рамках Конгресу в Інституті економіки Національної академії наук Білорусі відбуласяМіжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку економіки Білорусі: виклики, інструменти реалізації та перспективи», де професор Т.В. Майорова виступила на пленарному засіданні із доповіддю «Банківське інвестиційне кредитування та його роль у модернізації економіки України»

Доцент кафедри С.В. Урванцева прийняла участь у секційному засіданні із доповіддю «Підвищення ефективності державного фінансування інвестиційної діяльності підприємств в Україні».

За ініціативи нашого університету та Інституту еокноміки Національної академії наук Республіки Білорусь було підписано рамкову угоду про співпрацю, у якій, насамперед, передбачається спільна науково-дослідна робота з розробки ефективних механізмів інвестиційно-інноваційного співробітництва між країнами.

В рамках візиту викладачі кафедри ознайомилися із сучасними науковими доробками Інституту економіки Національної академії наук Білорусі, а також зустрілися із співробітниками Інституту, де визначили пріорітетні напрямиі форми наукового співробітництва між кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" та ДНУ "Інститут еокноміки Національної академії наук Білорусі" на найближчу перспективу, насамперед в частині проведення спільної Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбудеться 12 жовтня 2018 року.