Факультет фінансів

Вітаємо колег кафедри менеджменту банківської діяльності з отриманням Почесних грамот!17 Листопада 2017р.

16 листопада 2017 р., на засіданні науково-експертної ради КНЕУ її голова, проректор КНЕУ з наукової роботи проф. Антонюк Л.Л. вручила почесні грамоти викладачам, що відзначились у справі керівництва студентськими науковими роботами у 2017 році. Зокрема, почесні грамоти, підписані ректором КНЕУ проф. Лук’яненком Д.Г., отримали викладачі кафедри:

·        Примостка Л.О., зав. кафедрою, д.е.н., проф.  – за керівництво студенткою Бричкою Соломією, що перемогла 30 травня 2017 р. на Четвертому Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку" (диплом 1 ступеню за роботу «Кластеризація банків за бізнес-моделлю та фінансовою стійкістю»);

·        Гойванюк М.П., доцент кафедри, к.е.н., доцент – за керівництво студентами  Макаровим Олегом  та Головатим Андрієм, що перемогли 30 травня 2017 р. на Четвертому Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку" (диплом 1 ступеню за роботу «Модернізація системи гарантування вкладів фізичних осіб в Україні»);

·        Нікітін А.В., доцент кафедри, к.е.н., доцент – за керівництво студенткою Бричкою Соломією, що перемогла 7 квітня 2017 р. на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Банківська справа" (диплом 1 ступеню за роботу «Модель банківського бізнесу в умовах негативних відсоткових ставок»).

Колектив кафедри вітає своїх колег із зазначеним здобутком та бажає подальших успіхів у сфері керівництва студентською наукою!