Факультет фінансів

Наші випускники

     Кафедра банківської справи та страхування пишається своїми випускниками, які навчались в тому числі в магістратурі на програмах "Банківський менеджмент", "Регулювання банківської діяльності", "Фінансова аналітика та інжиніринг у банку", "Страховий менеджмент", "Страхування та ризик-менеджмент" та інших, бакалавраті на програмах "Банківська справа", "Банківський бізнес", "Цифровий банкінг", "Страховий бізнес", "Фінанси", в аспірантурі або здобували науковий ступінь доктора економічних наук. Ця сторінка містить інформацію щодо випускників, які роблять помітний внесок у розбудову економіки незалежної України. 

Рожкова Катерина Вікторівна- Перший заступник Голови Національного банку України
 
Катерина Вікторівна Рожкова закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю "Фінанси і кредит – банківський менеджмент". У банківській системі України працює з 1998 року, з яких 12 років – на керівних посадах: заступник голови правління, член правління, радник голови правління ПАТ "Ерсте Банк", заступник голови правління ПАТ "Фінбанк", пізніше – ПАТ "Платинум Банк", виконувала обов’язки голови правління цього банку. У Національному банку України очолювала Департамент безвиїзного банківського нагляду, обіймала посаду директора Департаменту банківського нагляду. Заступник Голови Національного банку з 25 жовтня 2016 року, член Правління Національного банку. Перший заступник Голови Національного банку з 15 червня 2018 року.

Половньов Юрій Олександрович- директор Департаменту статистики та звітності Національного банку України.
Юрій Олександрович Половньов навчався у КНЕУ за спеціальністю «Банківський менеджмент» та отримав ступінь магістра з банківської справи. Після закінчення університету і до сьогоднішнього часу працює в Національному банкк України, прийшовши шлях від економіста до начальника управління стратегічних програм та прогнозів Департаменту економічного аналізу та прогнозування, директора Департаменту статистики, аналізу та прогнозування, заступника директора Генерального економічного департаменту. З 2015 року по теперішній час Юрій Половньов обіймає посаду директора Департаменту статистики та звітності. Є членом Комітету з монетарної політики НБУ та офіційним представником Міжнародного Комітету зі Статистики Центральних Банків ім. І.Фішера від України.

Лепушинський Володимир Олесандрович- директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України
 
Закінчив у 2004 році Київський національний економічний університет зі ступенем магістра з фінансів, банківської справи та страхування (з відзнакою). Кандидат економічних наук. У 2004 році почав працювати у Національному банку України на посаді економіста, відповідального за прогнозування грошово-кредитного ринку. З 2008 по 2019 рік працював начальником відділу, заступником начальника управління, начальником управління стратегії монетарної політики, заступником директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу. У грудні 2019 року був призначений директором Департаменту монетарної політики та економічного аналізу. 

Бурбель Леся Юріївна– начальник Управління методології регулювання страхового ринку Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ Національного банку України.
 
Закінчила фінансово-економічний факультет Київського національного економічного університету у 2004 р., отримавши диплом магістра.

Максимчук Ольга Василівна– директор Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг Національного банку України
 
У 2001 р. отримала ступінь магістра зі страхування в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
Під час багаторічної роботи у страховому бізнесі працювала начальницею управління навчання та консалтингу за страховими продуктами в СК «Провідна», директором департаменту андерайтингу в СК «Українська страхова група», заступницею голови правління страхової групи «ТАС». 30 січня 2015 р. була призначена Президентом членкинею Національної комісії, що здійснює регулювання ринку фінансових послуг, де працювала до її ліквідації 30 червня 2020 р. У 2020 р. Ольга Максимчук очолила в Нацбанку новостворений департамент нагляду за страховим ринком. Пізніше цей підрозділ був перейменований у департамент нагляду за ринком небанківських фінансових послуг.

Шапран Віталій Сергійович - випускник КНЕУ ім. В. Гетьмана, магістерська програма «Банківський менеджмент» (1999 р.)
 
У 2005 році в КНЕУ ім. В. Гетьмана захистив кандидатську дисертацію на тему «Банки на ринку корпоративних цінних паперів в Україні». З 2006 року доцент кафедри фондового ринку та корпоративного управління Українського інституту розвитку фондового ринку КНЕУ. У 2007-2018 рр. працював головним аналітиком, заступником директора одного з провідних національних уповноважених рейтингових агентств, де займався системами аналізу кредитних ризиків та ризиків у корпоративному управлінні. У 2018-2019 займав посаду головного експерта з питань грошово-кредитної політики Секретаріату Ради Національного банку України. У листопаді 2019 року був призначений Верховною Радою України на посаду члена Ради Національного банку України, де опікувався питаннями монетарної політики, розвитку кредитного ринку, проблемами контролю за роботою НБУ. Також є членом громадських організацій: Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА) та Українська професійна асоціація по захисту інвесторів, кредиторів та страхувальників (УПАЗІКС). В УТФА очолює Комісію з банківського аналізу. Має науковий ступінь PhD, офіційно визнаний в ЄС.

Бойчин Мирослав Михайлович– Голова Правління ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Гордієнко Ігор Миколайович– Голова Правління АТ «Страхова компанія «ІНГО»

 
Гребінський Леонід Андрійович– Голова Правління АТ «КристалБанк»
 
Леонід Андрійович Гребінський закінчив університет за спеціальністю "Фінанси і кредит" . Має 25-річний стаж роботи в банківському секторі, 21 з яких - на посаді Голови Правління в комерційних банках України.

Коченков Денис–член Дирекції - Директор зі страхуванняТДВ «АЛЬЯНС УКРАЇНА»
 
Сертифікований спеціаліст за системою «OPEX», рівень Blue Belt. Почав свою кар’єру в 2000р. в АСК «Інго Україна», де пройшов шлях від посади спеціаліста зі страхування майна та технічних ризиків до начальника Департаменту комплексного страхування. У2008р. перейшов у ТДВ «АЛЬЯНС УКРАЇНА» на посаду заступника директора зі страхування, а з 2009р. працює директором зі страхування ТДВ «АЛЬЯНС УКРАЇНА».

Кулєшин ОлександрАнатолійович– Генеральний директор ПрАТ «Страхова компанія «ФОРТЕ ЛАЙФ»
 
Закінчив КНЕУ, спеціальність «фінанси і кредит». Протягом багаторічної кар’єри у страховій сфері працював на керівних посадах, у т.ч. головою правління ВАТ «Компанія страхування життя «Універсальна».

Мамедов Сергій Геннадійович- Голова правління банку «Глобус»
 
У 1997 році закінчив Київський національний економічний університет, магістр ділового адміністрування за спеціальністю «Фінанси та кредит».
Протягом багаторічної кар’єри у банківській сфері працював на керівних посадах, у т.ч. головою правління АТ «Укргазбанк», головою правління  АТ «Фінансова ініціатива», виконавчим директором та членом ради Незалежної асоціації банків України. У 2015 році заснував громадську організацію «Центр економічних досліджень і прогнозування «Фінансовий пульс», яка займається аналізом фінансових ринків.

Морозов Родіон Валерійович— Заступник Голови Правління АБ «Укргазбанк»
 
Родіон Валерійович закінчив Київський національний економічний університет, здобув кваліфікацію бакалавра з фінансів і кредиту, викладача економіки (1999 р.). У 2000 р. здобув кваліфікацію магістра зі страхового менеджменту. Протягом професійної діяльності працював радником Голови Правління ЗАТ «Європейський страховий альянс», радником секретаріату Голови Правління ВАТ «Ощадбанк», на керівних посадах у АБ «УКРГАЗБАНК». З травня 2020 року – член Правління АБ «УКРГАЗБАНК», заступник Голови Правління АБ «УКРГАЗБАНК».

Мужук Андрій– Генеральний директор ТДВ «АЛЬЯНС УКРАЇНА»
 
Закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «фінанси і кредит». Почав кар’єру в страхуванні у 1997 р.в АСК «Остра-Київ». У 2000 р.перейшов у СК «AIG Україна»на позицію заступника генерального директора.

Нельга Павло Олександрович– Голова Правління ПрАТ «Страхова компанія «Українська страхова група»

Троян Олена Олександрівна– Перший заступник Голови Правління - головний бухгалтер ПрАТ «Страхова компанія «ІнтерЕкспрес»
 
Закінчила КНЕУ у 2006 р. Починаючи з 2005 р. працювала в.о. головного бухгалтера, з 2007 р. – головним бухгалтером, а з 2014 р. – першим заступник Голови Правління - головним бухгалтером ПрАТ «Страхова компанія «ІнтерЕкспрес».

Курдидик Назар Іванович - випускник факультету фінансів КНЕУ , магістерська програма “Фінансова аналітика та інжиніринг у банку”.

Працює менеджером з управління проектами в компанії SimpleCrew LLC (продуктова SaaS компанія, м. Денвер, Колорадо, США). У 2016 році отримав ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю “Гроші, фінанси та кредит”. Тема дисертаційної роботи “Банки на ринку капіталів”. Працював у службах клієнтської підтримки комерційних банків протягом 2013 - 2017 років. Займав посади менеджера з обслуговування клієнтів (банк “Руский Стандарт”), менеджера по роботі з VIP клієнтами (банк “Михайлівський”), директора департаменту клієнтського обслуговування (банк “Михайлівський”). З 2017 року працює менеджером з управління проектами в сферах консалтингу та IT. 

Яковенко Андрій Валерійович– Заступник Голови Правління ПрАТ «Страхова компанія «Євроінс Україна»
 
Закінчив КНЕУ та отримав кваліфікацію «магістр з страхового менеджменту». З 2004 по 2008рр.працював на керівних посадах в компаніях «ПЗУ Україна» та «ПЗУ Україна Страхування життя». Очолював напрямок агентських продажів.В період з 2008 по 2019рр.в компанії «Альфа Страхування» розвивав бізнес на посадах Директораз агентських продажів, Директора з роздрібних продажів, Директора по роботі з ключовими партнерами.З листопада 2019 р.призначений на посаду Заступника Голови Правління, Члена Правління компанії «Євроінс Україна» із зоною відповідальності – розвиток продажів та маркетингу.
 
 
 

 

Остання редакція: 28.05.24