Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

До уваги студентів. Проходить 7-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".

Наразі триває реєстрація на Конференцію переможців І туру. Конференція відбудеться 4 червня. Початок об 1100. Конференція відбудеться онлайн у середовищі Zoom.  Вхід до онлайн-конференції буде здійснений виключно за персональним запрошенням! Анонімні учасники допущені до участі не будуть! Запрошення Оргкомітет надсилає на електронну пошту, зазначену у конкурсній заявці. З питань отримань запрошення просимо звертатись до Оргкомітету. Програму заходу всі можуть отримати за посиланням.

Терміни проведення:

• І етап – рецензування конкурсних робіт (квітень 2020 р.) - подання робіт до 24 квітня включно.
  • ІІ етап – заключна науково-практична конференція (червень 2020 р., перша декада)

Умови участі за посиланням.

Здобутки конкурсу:

Організатори: