Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

До уваги студентів!

Оголошується проведення   IX Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку"! (сезон 2022 р.)

Запрошуємо небайдужих до банківської справи та до науки студентів вітчизняних та зарубіжних ВНЗ!

!!! Кафедра повідомляє, що в зв'язку із умовами війни, діяльність оргкомітету IX Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку"! (сезон 2022 р.) - тимчасово припиняється. Очікуйте інформацію про поновлення конкурсу восени 2022 р.

Терміни проведення конкурсу:

Подання робіт: оо 31 березня 2022 р. включно

Розгляд робіт конкурсною комісією: квітень 2022 р.

Підведення підсумків заочного туру конкурсу та оголошення учасників 2 туру: травень 2022 р.

Проведення 2 туру: червень 2022 р. Другий тур – очний, у формі конференції переможців 1 туру відбудеться онлайн у середовищі Zoom. Участь лише за персональними зщзапрошеннями!

Детальні мови участі за посиланням.

Здобутки конкурсу:

Остання редакція: 25.03.22