Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

До уваги студентів!

Оголошується проведення   IX Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку"! (сезон 2022 р.)

Запрошуємо небайдужих до банківської справи та до науки студентів вітчизняних та зарубіжних ВНЗ!

!!! Кафедра повідомляє, що в зв'язку із умовами війни, кінцевий термін прийому робіт IX Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку"! (сезон 2022 р.) - перенесено на 15 жовтня 2022 р.

Терміни проведення конкурсу:

Подання робіт: до 15 жовтня 2022 р. включно

Розгляд робіт конкурсною комісією: жовтень-листопад 2022 р.

Підведення підсумків заочного туру конкурсу та оголошення учасників 2 туру: листопад 2022 р.

Проведення 2 туру: грудень 2022 р. Другий тур – очний, у формі конференції переможців 1 туру відбудеться онлайн у середовищі Zoom. Участь лише за персональними запрошеннями!

Детальні мови участі за посиланням.

Здобутки конкурсу:

Остання редакція: 17.07.22