Факультет фінансів

Щорічна конференція кафедри

Одна з найавторитетніших, найвідоміших і найстаріших фінансових кафедр у 2006 році започаткувала чудову традицію – проведення щорічної Всеукраїнської наукової студентської конференції, а в останні вісім років Міжнародного науково-практичного семінару та конференції для молодих дослідників. Кожного року ми з особливою надією і найкращими сподіваннями зустрічаємо найталановитіших представників студентства та молодих дослідників з України та світу. Перш за все ми щиро вдячні нашим колегам з Німеччини (Університету м. Бремен) та Польщі (Економічного університету у Вроцлаві) за сприяння в організації даного заходу.

Ми раді, що щороку восени та навесні ми збираємо разом наукову молодь, щоб обговорити результати своїх досліджень щодо фінансових реалій України, представити нові ідеї, оригінальні підходи, нестандартні висновки, нове бачення проблем і перспектив, ризиків та загроз розвитку вітчизняної економіки. Вирішення гострих проблем сьогодення, подолання диспропорцій соціально-економічного розвитку та оздоровлення фінансової системи залежить від можливості невідкладної реалізації принципово нової економічної моделі, спрямованої на розбудову дієвої інфраструктури стійкого розвитку. Прагнення долучитися до досліджень, які мають таке вагоме значення для забезпечення стабільності фінансової системи та стійкого соціально-економічного розвитку нашої держави в непростий час, є надзвичайно важливим не тільки для реалізації творчого потенціалу молоді, але й для розвитку вітчизняної фінансової науки. Ми сподіваємося та впевнені, що отриманий досвід стає стартовим майданчиком для подальших досліджень, пошуків, роздумів, дозволяє збагатити у майбутньому досягнення вітчизняної економічної та фінансової науки. Приймаючи участь у дослідженнях, пропонуючи оригінальні ідеї, нестандартні погляди та підходи щодо їх вирішення, найталановитіші представники студентства та молодих дослідників сприяють відродженню єдиної України, її поступу до високих стандартів забезпечення гідного людського життя.

 

2023 рік

2022 рік

  • 89thstudents’ conference FINANCIAL ASPECTS OF UKRAINE'S RECOVERY:CREATIVE IDEAS AND OPPORTUNITIES(May 31, 2022, KNEU – Uni-Bremen)

 

2021 рік

 

2020 рік

 

2019 рік

 

2018 рік

 

2017 рік

 

 

2016 рік

 

2015 рік

 

2014 рік

  • Всеукраїнська міжвузівська наукова студентська конференція«ФІНАНСОВА ІНФРАСТРУКТУРА: ФОРМУВАННЯ, РОЗВИТОК ТА ТРАНСФОРМАЦІЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ» (21 березня 2014 року, КНЕУ)

 

201рік

  • Всеукраїнська міжвузівська наукова студентська конференція «Макрофінансові стабілізатори в системі регулювання економічного циклу» (29 березня 2013 року, КНЕУ)

 

201рік

  • Всеукраїнська міжвузівська наукова студентська конференція «Інновації у фінансовій сфері: світовий досвід та перспективи» (23 березня 2012 року, КНЕУ)

 

201рік

 

 

201рік

 

 

2009 рік

 

 

2008 рік

 

 

2007 рік

 

 

2006 рік

 

Остання редакція: 26.12.23