Факультет фінансів

Наукова робота

Наукова робота кафедри банківської справи та страхування здійснюється в рамках науково-дослідних тем: «Інноваційний розвиток банківської діяльності в інтегрованому фінансовому середовищі», «Реформування банківської системи України в сучасних умовах» та «Інноваційні напрямки розвитку страхового сектору України».    Результатами наукової діяльності викладачів є: написання наукових монографій, підготовка наукових статей, кандидатських та докторських дисертацій та здійснення інших видів науково-дослідної роботи, таких як участь у науково-методологічному семінарі, конкурсах наукових робіт.   

На кафедрі функціонує аспірантура, де станом на грудень 2020 року навчаються 9 аспірантів та здобувачів (з відривом від виробництва 4 особи та без відриву 5 осіб), дві особи прикріплені для написання докторських дисертацій. Кафедрою розроблено “Пам’ятку аспіранта”, де сформульовані права та обов’язки кафедри та аспірантів, що дозволяє активізувати їх наукову роботу.

Активно приймають участь викладачі кафедри в наукових конференціях, які проходять як в КНЕУ, так і в інших учбових,  банківських та страхових установах.

Звіт про наукову діяльність кафедри за 2020 рік

Завжди оперативні новини про наукові події кафедри - у соціальних мережах FacebookTelegram:

Остання редакція: 11.01.21