Академічна доброчесність у написанні кваліфікаційних бакалаврських робіт02 Червня 2023р.

1 червня 2023 на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу відбувся практичний семінар про застосування принципів академічної доброчесності при підготовці кваліфікаційних бакалаврських робіт для науково-педагогічного персоналу та здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітніх програм «Корпоративні фінанси» та  «Інвестиційний менеджмент».

Семінар проведено відповідальним на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу за організацію перевірки кваліфікаційних робіт на наявність запозичень к.е.н., доцентом Романишиним В.О.

Основними питання, що розглядалися на семінарі були такі: академічна доброчесність та її принципи, академічний плагіат та його форми, дотримання вимог академічної доброчесності для здобувачів освіти, академічна відповідальність здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників кафедри, порядок формування культури академічної доброчесності в КНЕУ ім. В. Гетьмана та ін. Особливої уваги приділено дотриманню випускниками кафедри академічної доброчесності у процесі написання кваліфікаційних робіт бакалаврів.

Презентація і відео семінару розміщено за посиланням тут