ЗУСТРІЧ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРОЮ ТА ГАРАНТІВ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ОП «ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ І КОНТРОЛІНГ» ТА «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ09 Вересня 2023р.

9 вересня 2023 року відбулася зустріч завідувача кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Олега Терещенка, гаранта ОП «Фінансовий менеджмент і контролінг» - Наталії Бабяк та гаранта ОП «Інвестиційний менеджмент» - Тетяни Майорової із здобувачами другого (магістерського) рівня, спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондового ринку», які вступили на 1 курс на очну (денну), заочну і дистанційну форми навчання.

На зустрічі було ознайомлено майбутніх здобувачів із особливостями освітнього процесу в університеті в умовах воєнного стану на очній (денній), заочній та дистанційній формах навчання, а також порядком оцінюванням знань здобувачів другого (магістерського) рівня.

Завідувач кафедрою Олег Терещенко розповів про можливості участі здобувачів у програмах міжнародної мобільності в рамках співпраці із  Philipps-Universität Marburg в рамках міжнародного проєкту «KNEU on the MO:VE», зокрема, можливості отримання здобувачами подвійного диплому.

Окрему увагу приділено індивідуальній освітній траєкторії здобувачів. Гарант ОП «Фінансовий менеджмент і контролінг» Наталія Бабяк та ОП «Інвестиційний менеджмент» Майорова Тетяна ознайомили здобувачів із навчальними планами освітніх програм. Також здобувачів було ознайомлено із процедурою вибору навчальних дисциплін із пакету вибіркових освітніх компонентів. Здобувачам було представлено анотації усіх вибіркових дисциплін. Вибір навчальних дисциплін здобувачами обох освітніх програм відбувся шляхом опитування через Google форми.

На завершення – завідувач кафедри та гаранти освітніх програм відповіли на усі запитання здобувачів щодо організації освітнього процесу на другому (магістерському) рівні вищої освіти та студентське самоврядування та дозвілля в університеті.