Перші зустрічі з першокурсниками-бакалаврами ОПП «інвестиційний менеджмент»04 Вересня 2023р.

Вітання всім! Ось ми і досягли такого бажаного фінішу  виснажливого марафону, який прийнято називати вступною компанією! Хочемо привітати з першою значимою перемогою у дорослому житті усіх тих, хто вступив до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана на ОПП «Інвестиційний менеджмент» і, звісно, тих, хто допоміг першокурсниками зробити цей непересічний вибір.

З нагоди набуття випускниками нового соціального і життєвого статусу – «студент», на факультеті фінансів відбулася урочиста зустріч першокурсників із деканом, куратором, гарантом і провідними викладачами ОПП «Інвестиційний менеджмент». У процесі зустрічі, яка, з огляду на існуючі обставини, проходила в onlineформаті,  студенти-першокурсники прослухали  привітання від ректора КНЕУ Лук’яненка Дмитра Григоровича. По тому, студенти-першокурсники мали можливість поспілкуватися  з деканом факультету Стеценком Богданом Станіславовичем, його помічниками, науково-педагогічним  персоналом, який найближчі чотири роки буде опікуватися навчальним процесом. Студентам було представлено гаранта ОПП «Інвестиційний менеджмент» д.е.н., професора кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Онікієнка Сергія Володимировича та куратора академічної групи – к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Нагорну Ольгу Валеріївну. У процесі спілкування було  обговорено актуальні питання з організації навчання та надано відповіді на питання першокурсників.