Дуальна лекція з провідним економістом АБ Укргазбанк Вікторією Ярошенко21 Березня 2023р.

20 березня доцент кафедри Ірина Тимошенко і випускниця магістерської програми "Інвестиційний менеджмент" Вікторія Ярошенко провели дуальну лекцію з курсу "Інвестування". Нині пані Вікторія працює провідним економістом управління по роботі з простроченою заборгованістю роздрібного, мікро та малого бізнесу АБ Укргазбанк. Маючи досвід роботи у сфері грантового фінансування, банкінгу та лізинговій компанії, вона з радістю приєдналась до підготовки і проведення лекції з теми "Інвестиційні ресурси". Свою частину Вікторія Ярошенко присвятила тому, що в угодах зазначається, як то кажуть, "дрібним шрифтом". Студенти-другокурсники ОПП "Інвестиційний менеджмент" не лише дізналися, що таке інвестиційні ресурси та методи їх формування, а також послухали про "підводні камені" отримання банківських кредитів під інвестиційний проєкт, вивчили переваги і недоліки фінансового лізингу. Насамкінець сформували низку "золотих правил" про те, як не бути "грантоїдом" і отримувати грантове фінансування для розвитку власних бізнес-ідей та інновацій. Лектори сподіваються, що тепер ніхто зі слухачів не потрапить у пастку фінансових компаній.