Воркшоп з фінансової та інвестиційної грамотності в рамках ГЛОБАЛЬНОГО ТИЖНЯ ГРОШЕЙ30 Березня 2023р.

30 березня 2023 року в рамках Глобального тижня грошей керуюча партнерка компанії «Pro Capital Investment», директорка Business Clinic KNEU The Next АНТОНІНА КУТОВА провела для старшокласників і студентів воркшоп з фінансової та інвестиційної грамотності.

Антоніна Кутова розповіла присутнім що таке фінансова грамотність, чим відрізняються заощадження від інвестицій, які бувають інвестиції, що таке осмислене інвестування, як сформувати оптимальний інвестиційний портфель інвесторів та ін. Детально зупинилась пані Антоніна і настратегії заощадження під час війни.

Також на воркшопі розглянули практичні кейси з вибору інвестиційної стратегії у період воєнного стану.  На завершення пані Антоніна відповіла на запитання присутніх.

У воркшопі прийняли участь студенти та Директорка Проектно освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, викладачка кафедри фінансів,  – Світлана Кропельницька.

Модератором воркшопу була д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, гарант освітньої програми «Інвестиційний менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти Тетяна Майорова. У воркшопі також прийняли участь викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

ВІдео воркшопу можна переглянути за посиланням тут