Відбулася відкрита гостьова лекція з представником групи ДТЕК.22 Листопада 2023р.

21 листопада 2023 р. для здобувачів бакалаврського рівня за ОПП «Корпоративні фінанси» проведено
відкриту гостьову лекцію за дисципліною «Фінансове прогнозування та бюджетування» на тему:
«Важливість навичок аналітики для фінансиста».
 Лектор – Світлана Пастушок, Головний фахівець зі стратегії та розвитку бізнесу групи ДТЕК,
випускниця ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг»
Організатор - Алексін Гліб Олегович, к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу.
Модераторами заходу були:
 к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Алексін Гліб Олегович.
 к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Ковбаса Владислав Андрійович.
Під час лекції здобувачі ознайомилися з ключовими аналітичними навичками фінансиста, їх роллю в
кар’єрі, а також їх прикладами застосування.
Зустріч практика і здобувачів була насиченою та цікавою, що підтверджується активним діалогом
протягом лекції.