Початок другого, спільного з нашими партнерами Ernst-Young, модуля курсу "Фінансове моделювання в бізнесі"27 Березня 2023р.

Розпочався другий модуль спільного курсу Фінансове моделювання в бізнесі, який викладається доцентом кафедри Анною Корнилюк разом з нашими партнерами - аудиторською компанією Ernst&Young!

Досвід фінансового моделювання в бізнесі є одним з найбільш затребуваних на ринку. Для студентів 3 курсу програм Корпоративні фінанси та Інвестиційний менеджмент це відмінна можливість  отримати цінні навички та знання, які допоможуть у майбутній кар'єрі.

Першу лекцію модулю, присвячену прогнозуванню показників операційної діяльності, вже прочитав Роман Павлюк, старший аналітик відділу оцінки бізнесу та фінансового моделювання компанії Ernst&Young.

Ми вдячні нашим партнерам з Ernst&Young за підтримку освіти та спільну роботу зі студентами. Разом ми забезпечуємо молодим фахівцям практичний досвід, необхідний для успішної кар'єри в сфері фінансів та бізнесу.