Здобувачі ОП «Інвестиційний менеджмент» та ОП «Корпоративні фінанси» переможці конкурсу CFA «Ethics Chаllenge 2023»23 Лютого 2023р.

22 лютого 2023 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд CFA «Ethics Chаllenge 2023»,у якому взяли участь 15 студентських команд з різних університетів України:

• Київський національний університет будівництва і архітектури
  • Державний університет інфраструктури та технологій - ДУІТ
  • 4 команди з Національний університет "Києво-Могилянська академія"
  • Західноукраїнський національний університет(Тернопільський національний економічний університет)
  • 3 команди з Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
  • Донецький національний університет імені Василя Cтуса
  • Національний університет «Запорізька політехніка»
  • Державний торговельно-економічний університет (Київський національний торговельно-економічний університет)
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

Переможцями конкурсу стали дві команди з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Збірна команда студентів 1-го курсу (бакалаврського рівня) ОП «Корпоративні фінанси»: Ельміра Федорук (ФК103), Анастасія Бойко (ФК101д), Олександр Марченко (ФК102). Капітаном команди була здобувачка 1 курсу магістерського рівня ОП «Інвестиційний менеджмент» Аліна Шух.

Команда студентів 1 курсу (бакалаврського рівня) освітньої програми «Корпоративні фінанси», група ФК103: Захарова Ольга (капітан команди), Сидоренко Яна, Кобеняк Катерина, Коломієць Ольга, Шепіло Діана.

Ще одна команда, яка вийшла у фінал – це студенти 1 курсу (бакалаврського рівня) ОП «Інвестиційний менеджмент», група ФІ-101: Олександр Оліфер (капітан), Андрій Саурін, Єлизавета Грущак, Анна Фоменко, Артем Грузд.

Щиро дякуємо кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу, зокрема доценту, к.е.н. Романишину В.О. за високу фахову підготовку студентів до змагань.

Конкурс Ethics Challenge - це ініціатива для молодих спеціалістів, які цікавляться ринками капіталу. Конкурс спрямований на популяризацію глобальної місії CFA Institute та найвищих етичних стандартів.