Студенти кафедри представили свої проєкти на ювілейній щорічній студентській конференції23 Травня 2023р.

23 травня 2023 року в рамках ЮВІЛЕЙНОЇ 90-ОЇ ЩОРІЧНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ» здобувачі 4 курсу ОПП "Інвестиційний менеджмент" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Павлюк А., Данченко А., Андреєв М. та 1 курсу ОПП "Інвестиційний менеджмент" - другого (магістерського) рівня - Семенюк І. презентували свої проекти - "ДОБРОБАТ" та "Wash Terri".

Свої проєкти студенти розробили в рамках таких навчальних дисциплін як "Менеджмент інвестиційних проєктів" (4 курс, перший (бакалаврський) рівень ) та "Проєктне фінансування" (1 курс, другий (магістерський) рівень).

Захід відбувся за сприяння Центру підприємництва КНЕУ та Бізнес-клініки КНЕУ. https://kneu.edu.ua/ua/vitaemo_uchasnikov_platforma_soc_pidpriem_proektiv_2023/

Модератором студентських проектів виступила професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Майорова Тетяна.

Оцінювали проекти - проректор з наукової роботи КНЕУ ім. в. Гетьмана Антонюк Лариса, керівник Центру підприємництва КНЕУ - Циркун Олена, Директор бізнес-клініки КНЕУ - Кутова Антоніна.