Факультет фінансів

Події

 • 24 Серпня 2020

  Вітаємо завідувача кафедри!!!

  Наша кафедра щиро вітає завідувача, проф. Федосова Віктора Михайловича, із нагородженням орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня! Указ Президента https://www.president.gov.ua/documents/3352020-34805?fbclid=IwAR2mO0qypeQJ0saXOTRsA7lQv4a2w_s0NMLfD7Octhg5OwBrWKPU6NYdo1s  
 • 22 Травня 2020

  Переможці конкурсного відбору на Програму бі-національного керівництва підготовкою дисертаційного дослідження

  Сьогодні в рамках тривалої кооперації КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА та РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ КНЕУ (УКРАЇНА) З УНІВЕРСИТЕТОМ МІСТА БРЕМЕН (НІМЕЧЧИНА) відбулась унікальна подія - конкурсний відбір на Програму бі-національного керівництва підготовкою дисертаційного дослідження для майбутніх аспірантів КНЕУ
 • 07 Травня 2020

  Вітаємо переможців конференції

  Вітаємо найбільш активних учасників 87-ї загальноуніверситетської конференції, секції кафедри фінансів, яка відбулася 7 травня.
 • 26 Лютого 2020
 • 11 Грудня 2019

  Наша кафедра на Дні відкритих дверей.

  Кафедра фінансів на Дні відкритих дверей Університету представила оновлені програми "Фінанси" та "Митна справа", опис яких ви можете побачити в буклеті на обкладинці сторінки кафедри у ФБ - адреса у контактах - (прокрутіть слайд-шоу та побачите також фото наших випускників:). Наші програми є практично спрямованими, включають новітні методи та орієнтовані на мінливий ринок праці - тому зміст дисциплін оновлюється не рідше разу на рік. А викладачі слідкують за тенденціями у сфері фінансів, економіки, фінансового права та обліку, щоб подавати інформацію системно, з урахуванням напрацювань інших кафедр та факультетів. Кафедра надалі розвиває практичне спрямування умінь випускників, тримає зв'язок із Центром працевлаштування університету, застосовує студентоцентрований підхід при виборі студентом своєї освітньої траєкторії та надає майбутнім бакалаврам і магістрам всі можливості на безоплатній основі реалізувати свої наукові та дослідницькі прагнення через підготовку публікацій, виступів, участь у закордонних проектах, відвідування лекцій і семінарів запрошених фахівців тощо.  
 • 04 Листопада 2019

  Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції

   У роботі нашої традиційної Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні питання економіки та фінансів», яка відбулася 30 жовтня в головному корпусі університету, учасниками були студенти та дослідники кількох країн. Упродовж робочих зустрічей при підготовці конференції триває поглиблення співпраці з університетом Бремена, зокрема йде мова про додаткову магістерську програму та подвійні дипломи, з обміном студентами магістратури кафедри фінансів між університетами. Завідувач кафедри фінансів В.М. Федосов наголосив у вітальному слові: «Останні п’ять років ми ефективно співпрацюємо з колегами, друзями з Німеччини, професором Університету міста Бремен Андре Хайнеманном. Спільні програми передбачають обмін та навчання студентів, а це можливість краще зрозуміти внутрішній світ фінансів, тенденції глобального ринку». Робочими мовами конференції були українська та англійська, тому працювали 4 секції: україномовна та англомовна із загальної проблематики фінансів, україномовна з фіскальних питань та україномовна з проблематики фінансових ринків. Серед тем: перспективи використання блокчейн-технологій, застосування систем штучного інтелекту у фінансовій сфері, обов’язкове медичне страхування; перспективи розвитку зелених облігацій; способи та інструменти перерозподілу публічних фінансів.   Доценти кафедри фінансів, голова ради молодих вчених Ганна Котіна та голова наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів Марина Степура нагородили учасників конференції відзнаками.  
 • 23 Жовтня 2019

  Спільні проекти партнерів: КНЕУ- Бременський Університет

  З 6 по 9 жовтня делегація нашого Університету на чолі з ректором Д.Г. Лук’яненком перебувала в Університеті Бремен (Німеччина), з яким протягом останніх років успішно реалізуються спільні проекти у сфері академічної мобільності як на рівні професорсько-викладацького складу, так і в площині студентських обмінів. Ідеться насамперед про маґістерську програму в галузі логістики та багатоаспектну співпрацю кафедри фінансів з німецькими колегами. У рамках візиту відбулись конструктивні розмови з проректоркою з міжнародних зв’язків та диверсифікації Е.М. Файхтнер, деканом факультету економіки Й. Ціммерманном та керівництвом міжнародного офісу, у яких узяли участь також ініціатори нашого партнерського співробітництва з Університету Бремен – почесний доктор КНЕУ імені Вадима Гетьмана, професор Г.Д. Хаазіс та професор А. Хайнеманн. Підкреслюючи позитивні результати двосторонньої співпраці, обидві сторони акцентували на необхідності їх подальшого розширення та поглиблення. Було досягнуто домовленості щодо розроблення спільної навчальної програми, у рамках якої наші студенти могли б отримувати і диплом бакалавра Університету Бремен, та реалізації проекту з підвищення кваліфікації співробітників органів місцевого самоврядування, що є конче необхідним з огляду на виклики реформи децентралізації. Діалог з цих питань буде продовжено під час візитів до нашого Університету відповідальних співробітників німецького Університету-партнера в кінці жовтня – на початку листопада цього року.
 • 02 Вересня 2019

  ІІІ Міжнародний літній форум «Сучасні питання цифрової економіки»

  8-29 серпня 2019 року у межах багаторічної співпраці між науковцями КНЕУ імені Вадима Гетьмана (Україна) та університету Бремена (Німеччина) відбувся Міжнародний літній форум «Сучасні питання цифрової економіки». Захід складався з таких частин, обумовлених поставленими завданнями: обговорення результатів досліджень магістрантів, обговорення результатів досліджень докторантів, виступи та обмін думками фахівців-практиків та науковців з метою досягнення міждисциплінарного підходу у виробленні стратегії подальшої цифровізації суспільного життя та економіки.  28 серпня магістранти з університету м. Бремена презентували доповіді щодо програми цифровізації освіти Німеччини, за результатами обговорення отримавши зворотній зв'язок. Докторанти з України зосередилися на результатах роботи цифрових стартапів в Україні та перспективах цифровізації бізнесу, публічного сектору, роботи громадських організацій. 29 серпня разом з виступами науковців КНЕУ імені Вадима Гетьмана професор університету м. Бремена А.Хайнеман презентував останнє дослідження оподаткування цифрових компаній та пропозиції для Єврокомісії за результатами форуму в Сінгапурі, доповідачі з Міністерства економіки України та приватних концернів продовжили дискусію щодо практичної імплементації пропозицій з урахуванням українських практик. Організаторами форуму стали Голови Ради молодих вчених та Наукового студентського товариства КНЕУ імені Вадима Гетьмана Степура Марина та Ганна Котіна, декан факультету маркетингу Олександр Дима , декан факультету управління персоналу, соціології та психології Світлана Цимбалюк, завідувач кафедри обліку і оподаткування Шигун Марія. Щира вдячність всім учасникам, гостям і організаторам! Особлива подяка викладачам кафедри фінансів Рудик Наталії, Ганні Завистовській та Тетяні Жибер! Захід відбувся англійською мовою.
 • 20 Травня 2019

  Наукові гуртки із запрошеними фахівцями

  У квітні-травні для ініціативних і зацікавлених студентів бакалаврату та магістратури відбулися зустрічі у рамках наукових гуртків.  Фахівці проекту "Гендерне бюджетування", який провадить свою діяльність під опікою міністерства фінансів України та Уряду Швеції, допомагали студентам розібратися із найсучаснішими тенденціями ефективного управління публічними фінансами. В рамках наукового гуртка “Оподаткування Start-up бізнесу в контексті інноваційної політики держави” відбулась презентація інноваційних, креативних, неочікуваних рішень комерціалізації ідей та проектів майбутніх бакалаврів факультету фінансів   
 • 22 Квітня 2019

  Збірник тез міжнародної конференції "Фінансова інфраструктура у забезпеченні сталого розвитку"

  Шановні учасники та колеги! Пропонуємо до вашої уваги збірник тез міжнародної конференції "Фінансова інфраструктура у забезпеченні сталого розвитку", яка відбулася 19 березня 2019 року на базі КНЕУ імені Вадима Гетьмана.
перша :: 1 2 3 :: Остання