Факультет фінансів

Новини кафедри

 • 19 Листопада 2018

  Обмін міжнародним досвідом

  На англомовному воркшоп-семінарі наш гість - доктор із Праги - показав результати свого дослідження і висловив припущення щодо пропорцій приватно-колективного (саморегулювання) та державного регулювання здійснення делегованих приватних інвестицій найманим агентам. Такі інвестиції здійснюють переважно фізичні особи на противагу банківським вкладам на депозити, отримуючи дохід від цінних паперів, які обертаються на фондовому ринку. За припущенням доповідача, що стосувалося, як виявилося, країн із більш ризиковими настроями населення, регулювання учасників ринку інвестування самоствореними об'єднаннями виходить "дешевшим" для інвестора. і дозволяє йому отримувати вищий дохід, ніж"утримання" за рахунок премій відповідних органів держави для моніторингу і гарантії безпеки інвестицій. Однак колеги із німецьких університетів зробили зауваження, що у своїй моделі розподілу дослідник недооцінив чинники мінімізації ризику громадянами у суспільствах із абсолютною довірою до держави (наприклад, Німеччині). Де громадянин вибере менший дохід і мінімальний ризик, а не високодохідну, але більш ризикову інвестицію
 • 12 Листопада 2018

  Наукова студентська робота на конференціях - Секція № 2

  До вашої уваги список студентів, які отримали відзнаки на україномовній секції конференції № 2. Цю секцію провели викладачі: Секція 2: Модератор: Захожай К. В. Члени комісії: Малік Є. О. Марчук В. Ю. Лубковський С.А. 1 місце. Іоніцой Євгенія,2 курс,факультет міжнародної економіки і менеджменту. Наук.кер. - Завистовська Г.І. 2 місце. Коровай Вікторія і Людвіковська Мар'яна,факультет фінансів. Наук.кер. - Захожай К.В. 3 місце. Бовсуновська Анастасія і Левшина Лілія, факультет фінансів. Наук.кер. - Захожай К.В За цікаву презентацію відзнаки отримали Гідулянов Дмитро і Дехтяр Ігор. За грунтовне і оригінальне дослідження та активну участь в обговоренні відзначений Ясинський Артем, Інститут інформаційних технологій в економіці, КНЕУ. Запрошуємо до нас на конференції :)
 • 05 Листопада 2018

  Наукова студентська робота на конференціях - Секція № 1

  "Україномовна секція Міжнародного семінару-конференції 30.10.2018 Засідання Секції № 1 конференції відбувалося за участі: Модератор: Рудик Н.В. Члени комісії: Бенч Л.Я. Парандій О. В. Пислиця А.В. За результатами засідання 1-ше місце отримала доповідь на тему: "СУЧАСНИЙ СТАН ФІНАНСУВАННЯ СУБСИДІЙ НАСЕЛЕННЯ", студентки 3 курсу Дзюменко Олени, економічний факультет, Національний університет біоресурсів і природокористування України. За цікаву презентацію дослідження отримала відзнаку доповідь "СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ" студенток 2 курсу Бутенко Катерини та Потапчук Анни, факультет міжнародної економіки і менеджменту, ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" За яскраву презентацію дослідження нагороджена доповідь "ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР І ЙОГО ПЕРЕКОСИ В УКРАЇНІ" Богомаза Ростислава, 3 курс, студент, факультет фінансів, ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана".
 • 20 Жовтня 2018
 • 03 Вересня 2018

  Об'єднання кафедри фінансів та кафедри фінансових ринків.

  З вересня 2018 року викладачі кафедр фінансів та фінансових ринків КНЕУ імені Вадима Гетьмана спільно викладають закріплені за кафедрою спеціальності та освітньо-професійні програми. Внаслідок цього дисципліни кафедри посилені  результатами досліджень теоретико-методологічних проблем функціонування фінансових ринків в Україні та світі. Аспекти спеціальності, що стосуються фінансового ринку та фінансових інструментів, студентам пояснюють фахівці фінансового ринку. Викладачами кафедри постійно підтримується процес підвищення професійного рівня викладання провідних дисциплін та організації навчального процесу, навчально-методичного забезпечення дисциплін які вже викладаються, а також розробки нових курсів, підготовки методичних матеріалів щодо поточного та підсумкового контролю знань студентів, навчальних посібників для самостійного вивчення дисциплін. 
 • 05 Червня 2018
 • 25 Травня 2018
 • 21 Травня 2018
 • 10 Травня 2018
 • 02 Травня 2018
перша :: 1 2 3 :: Остання