Факультет фінансів

Міжнародна конференція для студентів та дослідників (КНЕУ) Конференція відбудеться у дистанційному вигляді. 25 Лютого 2020р.

 
У зв’язку з рекомендаціями уряду щодо введення запобіжних заходів наш Університет переведено на дистанційне навчання і проведення масових заходів заборонено, а тому Міжнародна науково-практична конференція «Інновації фінансової системи Ураіни» відбудеться дистанційно. Тези приймаються до 15 березня включно.
 
Шановні колеги!

Наукове товариство та кафедра фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у кооперації з Університетом міста Бремен (Німеччина), Економічним університетом у Вроцлаві (Польща), та  Centre for blended value studies запрошують студентів та дослідників взяти участь у роботі щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Інновації в фінансовій системі України: виклики сьогодення", яка відбудеться  25 березня 2020 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).
 
Робочі мови: англійська та українська.
 
ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 15 березня 2020 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ (kafin_konf@ukr.net):
  • файл із тезами доповіді електронною поштою
  • рецензію наукового керівника на доповідь електронною поштою (для студентів та аспірантів).
 
Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА!
За результатами конференції буде сформований електронний збірник наукових праць, який може бути зарахований у збільшення друкованих аркушів наукової роботи