ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ ОПП «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» - ДРУГИЙ МАГІСТЕРСЬКИЙ РІВЕНЬ16 Травня 2023р.

15 травня 2023 року в режимі онлайн відбулося відкрите обговорення проєкту оновленої освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент» - другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Ініціатором і модератором заходу виступила гарант ОПП, д.е.н., професорка кафедри корпоративних фінансів і контролінгу – Майорова Тетяна.

Обговорення відбулося в контексті зміни назви спеціальності 072 – фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

В обговоренні ОПП прийняли участь: Стеценко Богдан – д.е.н., професор, декан факультету фінансів; Терещенко Олег – д.е.н., професор, завідувач кафедри корпоративних фінансів і контролінгу; науково-педагогічний персонал кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, кафедри банківської справи та страхування, кафедри міжнародних фінансів, кафедри інформатики та системології, які викладають на освітній програмі.

Також в обговоренні проєкту освітньої програми «Інвестиційний менеджмент» прийняли участь:

РОБОТОДАВЦІ

• Березовик Вадим– к.е.н., член Наглядової ради КНЕУ ім. В. Гетьмана, керівник компанії «Профінконсалтинг»
  • Кутова Антоніна– Керуюча партнерка «Pro Capital Investment», Бізнес-консультантка проєктів USAID, Директорка Бізнес-клініки КНЕУ
  • Котенко Тетяна– к.е.н., керівниця національного контактного пункту Рамкової програми Європейського Союзу Горизонт 2020 за напрямом «Малі та середні підприємства»
  • Сахарова Оксана– заступниця директора Агенціі стратегічного розвитку м. Біла Церква, керівниця проектів за напрямом «Розвиток громадянського суспільства», співавторка Стратегії розвитку м. Біла Церкви.
  • Терещенко Тетяна– Директорка з управління продуктами, андеррайтингу та перестрахування (СК «ОРАНТА»)
  • Невмержицький Ярослав– CFA, FRM, ERP, керівник з управління ризиками та аналітики ринку компанії U. Commodities
  • Василишен Юрій– к.е.н., фінансовий менеджер аграрної компанії Даншен Груп, депутат Вінницької обласної ради
  • Андріїшина Валентина– інвестиційна менеджерка, заступниця директора ХМКП «Хмельницькінфоцентр» (м. Хмельницький, Хмельницька міська рада)

АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТА

• Зимовець Владислав – д.е.н., завідувач відділу фінансів реального сектору (Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України»)
  • Азаренкова Галина– завідувачка кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій (Харківський національний університет В.Н. Каразіна)
  • Бондарчук Марія– завідувачка кафедри фінансів (Національний університет «Львівська політехніка»)
  • Васильчук Ірина– професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування (Державний університет економіки і технологій, м. Кривий Ріг)
  • Віговська Наталія– завідувачка кафедри фінансів та цифрової економіки (Державний університет «Житомирська політехніка»)
  • Вовчак Ольга– професорка кафедри фінансових технологій та консалтингу (Львівський національний університет ім. Івана Франка)
  • Демчишак Назар– професор кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, (Львівський національний університет імені Івана Франка)
  • Кропельницька Світлана– Директорка Проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні «Агенти змін», доцентка кафедри фінансів (Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника)

-Луців Богдан –професор кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу (Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль)

• Проскурович Оксана – доцентка кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних систем в бізнесі (Хмельницький національний університет)
  • Філімонова Олена– к.е.н., провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язків (Чорноморський національний університет імені Петра Могили)

В обговоренні ОПП «Інвестиційний менеджмент» також прийняли участь нинішні здобувачі ОПП та випускники першого (бакалаврського) рівня – майбутні вступники на магістерський рівень, а також здобувачі

Долучилися до обговорення також випускники освітньої програми - Кульчицька Є., Кравченко С., Редюк А., Тимошенко О., Мальцева А. та ін.

Обговорення ОПП відбувся у доброзичливій атмосфері та конструктивному форматі, а за його результатами було прийнято рішення рекомендувати гаранту, робочій групі та НПП освітньої програми опрацювати надані учасниками заходу пропозиції з подальшим врахуванням їх при затвердженні нової редакції ОПП «Інвестиційний менеджмент» і навчального плану.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам обговорення за слушні пропозиції та рекомендації щодо удосконалення ОПП «Інвестиційний менеджмент» - другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю 072 – фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

Фото та відео звіт відкритого обговорення за посиланнями