Науково-практична конференція студентів та дослідників "Сучасні питання економіки та фінансів: глобальні виклики та тренди"13 Листопада 2023р.

Наукове товариство та кафедра фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) у тісній співпраці з Університетом м. Бремен (UB), факультетом бізнесу та економіки вітає всіх учасників і щиро дякує за участь у  щорічній науково-практичній конференції студентів та дослідників  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) «Сучасні питання економіки та фінансів: глобальні виклики та тренди», яка відбулась у гібрідному форматі в четвер, 9 листопада 2023 року.

Цьогоріч до нас завітали більше 150 учасників онлайн і 20 офлайн. Наразі проведення конференцій є надзвичайно важливим не лише для реалізації творчого потенціалу студентів, але й для підтримки та розвитку української вищої освіти.

Щорічна студентська конференція вже вчетверте пройшла у гібридному форматі на базі Університету м. Бремен у дуже складний для України час завдяки значній підтримці професора департаменту федеральних та регіональних фінансових відносин, проф. Почесного доктора Андре В. Хайнеманна.

Ми з нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі з Вами!